Paulo Fonseca Fenerbahçe Ile Asla. Şok İddialar Barındıran Sözler

Paulo Fonseca Fenerbahçe ile Asla. Şok İddialar Barındıran sözler

Daha Fazla Göster

Paulo Fonseca Fenerbahçe ile Asla. Şok İddialar Barındıran sözler

Paulo Fonseca Fenerbahçe için yanıtında asla dedi. Görüşmelerin detaylarının doğruluğunu vurguladı.

 

Paulo Fonseca Fenerbahçe Ile Asla. Şok İddialar Barındıran Sözler

 

Paulo Fonseca Fenerbahçe ile detaylarının görüşüldüğü savunuldu. Bunun üzerine ise Empower Sports haber basınından açıklama geldi. Açıklamaya göre Fenerbahçe ile hiç görüşmediğini savundu.

Bir süredir teknik direktör arayışında olan Fenerbahçe için anlaşıldığını savunan birkaç teknik adam isimleri yayıldı. Bu isimlerden birisi de Fonseca olmuştu. Bunun üzerine ise gündeme oturan sözcüklerde Fonseca hakkında detaylar ve geçmişi paylaşıldı. Empower Sports yayını ise bu konuda dağıtımların tamamiyle ismin büyümesi ve yükselmesi adına yapıldığı sahtelikleri ifade etti.

 

Paulo Fonseca Fenerbahçe ile asla bir görüşme olmadığını ifade etti.

İfadelere göre Fenerbahçe ile arasında hiçbir iletişimin geçmediğini söyleyen Fonseca, aklında bir takım yönetmeyi düşünmediğini ve hayatını başka yönelimlere çevirdiğini ifade etti. Bunun üzerine ise Fonseca’nın bir takım yönetmeyi düşünmemesi hakkında Empower Sports tarafından gelen açıklamaların doğruluğunun teyit aşamasında olduğu düşünülüyor.

 

PAULO FONSECA KİMDİR?

sporlive

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!