Teknik Direktör Patrick Vieira'Dan, Fenerbahçe'Ye Ret !

Teknik Direktör Patrick Vieira’dan, Fenerbahçe’ye Ret !

Daha Fazla Göster

Teknik Direktör Patrick Vieira’dan, Fenerbahçe’ye Ret !

Fenerbahçe haberleri, Fenerbahçe transfer söylentileri, Fenerbahçe transfer dedikoduları, Fenerbahçe transfer gündemi gibi sorularınızın cevabı sporlive.net’te.

Arsenal News: Patrick Vieira Flattered By Arsene Wenger'S Future Gunners  Manager Comment | The Independent | The Independent

Teknik Direktör koltuğu boş kalan ve koltuğu doldurmak isteyen Fenerbahçe’nin Patirck Vieira ile masaya oturduğu fakat olumsuz geri dönüş aldığı iddia edildi.

Fenerbahçe’de teknik direktör için birden fazla isim gündeme gelmeye devam ederken; Patrick Vieira ile masaya oturup görüşüldüğü iddia edildi.

Fransa’da bulunan basına göre, daha önceki zamanlarda Manchester City U23, New York City ve Nice takımlarında teknik direktörlük yapan 45 yaşındaki Patrick Vieira Fenerbahçe’nin gündeminde bulundu. Fakat Patrick Vieira’nın Fenerbahçe’nin teklifine olumsuz bir geri dönüş yapıp cevabının ret olduğunu söyledi.

Patrick Vieira'Nın Görevine Son Verildi | Mackolik.com

Bir yandan Patrick Vieira’nın Lille’da ret cevabını verdiği ve Premier Lig takımlarından Crystal Palace ile anlaşmaya vardığı vurgulandı.

Teknik Direktör konusunda bir kez daha hüsrana uğrayan Fenerbahçe’nin Başkanı Ali Koç, yurtdışındaki teknik direktörlerden olumsuz yanıt almaya devam ederse Türkiye’de ki teknik direktörler ile görüşülebileceğini basın toplantısında dile getirmişti.

Instagram’da son dakika haberlerine ulaşabilmek için bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!