Papiss Cisse Fenerbahçe Ile Yollarını Ayırıyor. Hayallerini Gerçekleştirmek Istedi.

Papiss Cisse Fenerbahçe ile yollarını ayırıyor. Hayallerini gerçekleştirmek istedi.

Daha Fazla Göster

Papiss Cisse Fenerbahçe ile yollarını ayırıyor. Hayallerini gerçekleştirmek istedi.

Papiss Cisse Fenerbahçe ayrılacaklar listesinde olduğunu fark etti. Bu duruma çok üzülen oyuncunun dillerinden sözler eksilmedi. Performansı gerekçesiyle ise ayrılmasının kesinleştiği belirlendi.

Papiss Cisse Fenerbahçe Ile Yollarını Ayırıyor. Hayallerini Gerçekleştirmek Istedi.

 

Papiss Cisse Fenerbahçe kulübünden ayrılacağını listeden öğrendi. Fenerbahçe’nin tecrübeli santrafor oyuncusu Cisse, Fenerbahçe’de gösterdiği performansı nedeniyle çok eleştiri aldı.

Fenerbahçe’de oynadığı sezon içerisinde sergilediği davranışlar ve performans yüzünden önemli açıklamalarda yer aldı. Oyuncunun geleceği hakkında belirli bir gidişat bulunmaması üzerine kulübün kararına yönelik açıklamalar yayınlandı. Fenerbahçe kulübü ile opsiyonu bulunan oyuncunun gitme durumunun kesinleşeceği belirleniyor.

Sözleşmesinde 1 yıllık opsiyonu bulunan ve uzatılmasının daha fazla düşünülmeyeceğini belirten Fenerbahçe kulübü, oyuncunun sezon içerisindeki yeteneği noktasında yeterli verim alamadığını açıkladı. Bu verimsiz dönem içerisinde ise kara listesinde ayrılacak ifadesi yer aldığı düşünülüyor. Fenerbahçe ile oynamak isteyen oyuncunun açıklamaları da yayınlandı.

 

Papiss Cisse Fenerbahçe Ile Şampiyon Olmayı Isteyen Birisiydim. 

 

Papiss Cisse Fenerbahçe ile şampiyon olmayı isteyen birisiydim.

“Fenerbahçe içerisindeki geçirdiğim sezon kötü değildim. Yeterince performans gösterdim ve ne yazık ki takım olarak uyuşma noktasında ligi üçüncü bitirdik. Şampiyon olma hedefim vardı ve bunu hala istiyorum. Tek sezonda beş gole sahibim. Yeterince bir süre edinemedim fakat suç noktasında her şeyi üstüme aldım. Bu konuda bir sebep arıyorlardı ve ben kadere inanarak yoluma devam etmeyi seçtim. Avrupa’da başka bir takımla başka bir günde Fenerbahçe ile karşılaşmak dileğiyle…” şeklinde sözlerini belirtti.

 

EMRE BELÖZOĞLU TRANSFER OLDU. YOLU AÇIK OLSUN.

SPORLIVE HABERLERİ CEBİNDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!