Mesut Özıl'Dan Üzücü Haber Geldi. Maçlara Bir Süre Çıkamayacak.

Mesut Özıl’dan Üzücü Haber Geldi. Maçlara bir süre çıkamayacak.

Daha Fazla Göster

Mesut Özıl’dan Üzücü Haber Geldi. Maçlara bir süre çıkamayacak.

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Mesut Özıl’dan üzücü haber geldi. Oyuncunun bağırsak enfeksiyonu sonucu oynayamayacağı söyleniyor.

 

Mesut Özıl'Dan Üzücü Haber Geldi. Maçlara Bir Süre Çıkamayacak.

 

Fenerbahçe’nin Ali Koç ve Vitor Pereira ile yeni sezon hazırlıklarında büyük bir engele çarptılar. Bu engeli aşmanın zorluğu olduğu gibi üzücü bir gerçeği de gözler önüne serdi. Yıldız oyuncu Özıl’ın bağırsak enfeksiyonu nedeniyle maçlara çıkamayacağı açıklandı.

Serdar Aziz ile takım çalışmalarına devam edecek olan Fenerbahçe’nin gözde oyuncusu ve enerji kaynağı Özıl, geçirdiği rahatsızlığını Fenerbahçe resmi web sitesinde açıklayarak bir süreliğine takımda olamayacağı dile getirildi.

 

Fenerbahçe Serdar Aziz Ile Çalışacak | Son Dakika Spor Haberleri

 

Tedavisi başlanacak olan Mesut Özıl için iyi dileklerde bulunan camia dışında birçok ünlü futbolcunun da bu üzüntüye katılarak iyi dileklerini ilettiği biliniyor. Serdar Aziz ise futbolcu dönene kadar var olan takımla ısınma ve kardiyo gibi birçok antrenmanlara devam edeceği ifade edildi.

 

BEŞİKTAŞ JUVENTUS’LU YILDIZI ALMAYA NİYETLENİYOR.

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!