Untitled-40-770X375_3Bbf3766B86Bbe57926E1Cfc63Ad4Ba6

Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe’nin Yıldızı oldu.

Daha Fazla Göster

Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe’nin Yıldızı oldu.

Mert Hakan Yandaş kötü sezona rağmen devam etti. Kasık ağrıları nedeniyle ameliyat olan oyuncu yerinde durmadı ve yıldız oldu.

 

Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe'Nin Yıldızı Oldu.

 

Fenerbahçe’nin bedelsiz transferini sağladığı Yandaş, kulübüne gösterdiği sevgisinin üstüne fedakarlığı ile dile geldi. 2020-21 sezonlarında kasık ağrısı nedeniyle istediği oyunu sergileyemeyen futbolcu, ağrılarına rağmen devam edeceğini açıkladı.

Sezonun sonlanmasıyla ameliyata giren futbolcu, izin sürecinde de bu eksikliğini kurtarmak için bireysel bir hocayla çalışarak yıldızlar arasına girmek istedi. Ameliyatının ardından yeni sezon çalışmalarında bireysel performansını artıran oyuncunun kampta sergilediği performans ise onun yıldız olmasını sağladı.

Pereira’nın yöntem ve tekniklerine uyan Mert Hakan Yandaş Fedakarlık ile dile gelirken test verilerindeki gösterdiği performansa göre kampın yıldızları başlığında adı yer aldı. Geçtiğimiz sezon performansı 38 maçta yer alan Mert, 4 gol ve 2 asist ile Fenerbahçe’ye destek oldu.

 

KENAN KARAMAN İMZA ATIYOR YENİ TAKIMI BELİRLENDİ

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!