Mauricio Lemos Yunanistan Yolcusu Oyuncunun Bileti Kesildi.

Mauricio Lemos Yunanistan Yolcusu

Daha Fazla Göster

Mauricio Lemos Yunanistan Yolcusu Oyuncunun bileti kesildi.

Fenerbahçe’de Mauricio Lemos vedası başlıyor. Oyuncunun ayrılığı imzalanıyor.

 

Mauricio Lemos Yunanistan Yolcusu Oyuncunun Bileti Kesildi.

 

Yunan futbolcu Mauricio Lemos biletinin Vito Pereira tarafından kesildiği belirtildi. Oyuncunun yolu Yunanistan’a gideceği açıklanıyor.

Fenerbahçe’nin transfer hızı kesilmiyor. Ali Koç başkanlığında ikinci kez teknik adam unvanına kavuşan Vito Pereira için listeler hazır şekilde dağıtıldı. Bu konuda hassas olabilecek agresif yapılı Pereira için ise Fenerbahçe’nin yeni sezona hızlı hazırlığının sert geçmesi bekleniyor.

Las Palmas’tan transfer edilen Lemos, geçtiğimiz sezonda yeterince performans gösteremedi. Bunun üzerine incelemesini yapan Pereira ise futbolcu için transfer düğmesine bastı. Yeni sezon noktasında birçok pozisyonda oyuncu değişikliğine giden Fenerbahçe, 25 yaşındaki Stoper için Aris ile anlaşmaya gideceği düşünülüyor. Oyuncunun yerine alınabilecek Brezilya ve Hırvat kökenli oyuncuların tercih edileceği düşünülerek sezon çalışmalarının sürdürüleceği ifade ediliyor.

 

KAAN AYHAN TRANSFERİNDE SON GELİŞME YAŞANDI.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!