Fenerbahçe Için 5 Madde Belirlendi.

Marco Silva Fenerbahçe ile Konuştu. Yeni Teknik Direktör Ters Köşe Olarak Geldi.

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Spor Kulübü, Yeni teknik direktör arayışında birçok isme şahit oldu. Bunlardan birisi de heyecanlı anlara tanıklık ettiren Lucien Favre’ydi. Fakat…

 

Marco Silva Fenerbahçe ile masaya ters köşe kararı  ile oturdu. Lucien Favre noktasında bir gelişme yaşayamayan Sarı-kanaryalı ekip Lucien Favre ile bir noktaya değindi. Teknik adamın başka takımla anlaştığını kimse bilmiyordu.

 

Marco Silva Fenerbahçe Ile Masaya Oturdu. Son Dakika Futbol

 

Marco Silva Fenerbahçe takımının yeni teknik direktörü olabilir.

Lucien Favre ile anlaşma sağlayamayan Sarı-kanaryalılar, Rafael Benitez gibi birçok ismi göndermişti. Everton ile anlaşma sağlayamayan Marco Silva ise bir anda Fenerbahçe’nin anlaşma üzerinde olduğu bir teknik heyetle görüştüğü bildirildi. Lucien Favre gündeminden sonra Ali Koç’un yaptığı bu ters köşe birçok takım heyetinin beklenmedik şekilde karşılamasına sebep oldu.

 

Son Dakika Marco Silva Fenerbahçe Ile Anlaştı.

 

Portekiz basını üzerine gündeme yayılan Silva, Fenerbahçe’den önce Everton ile çalışmayı deniyordu. Çalışma uyumunu yakalayamaması üzerine  Fenerbahçe ile görüşmelere oturdu. Görüşmelerde fiyatlarını ve özelliklerini belirtmeden önce şampiyonluğun yolunu tutan bu oyuncunun Fenerbahçe ile masaya oturmasıyla birlikte Brezilya basını ile de bir haber başlatıldı. Carlos Gonçalves hakkında Fenerbahçe ile görüşme sağlayan 43 yaşındaki teknik adam  şartlarını iletti.

 

Marco Silva Fenerbahçe'Den Önce En Son Everton'Da Idi

 

Premier Lig’in  Üzerinde Düşünüyordu.

Yunan takım Olimpiakos’u çalıştırarak şampiyonluğuna imza attıran teknik adam, Premier Lig üzerine giderek yeni başarılar arayışına gireceğini söylüyordu. İsteklisi çok olan bu teknik adamın Everton’a giderek son takım çalışmasını gerçekleştirmişti. 2019-20 Sezonundan 2020-21 sezonuna kadar bir takımla çalışmayan teknik adam Fenerbahçe ile masaya oturdu. Sezon şampiyonluğunu isteyen takım için ise masada görüşmeler sonuncunda Fenerbahçe ile ekstra görüşmeler sağlayacak.

 

Marco Silva Dönemi Fenerbahçe Ile Başlayabilir.

 

MARTIN ERLIC GALATASARAY’A GELDİ.

SPORLIVE INSTAGRAM 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!