Luiz Gustavo Hakkında Verilen Son Karar Sonuca Ulaştı.

Luiz Gustavo için son karar

Daha Fazla Göster

Luiz Gustavo hakkında verilen son karar sonuca ulaştı.

Vitor Pereira tarafından gelen Luiz Gustavo son karar belirdi.

 

Luiz Gustavo Hakkında Verilen Son Karar Sonuca Ulaştı.

 

Fenerbahçe’nin eski teknik adamının dönüşü üzerine oyuncu inşaatında birkaç isimle temele başladı. Luiz Gustavo son karar ile takımda denildi.

Fenerbahçe’de yeterli bir süre elde edemeyerek ayrılması gündeme gelen Gustavo için son düdüklerin çalındığı ifade ediliyordu. Fenerbahçe’nin Teknik adamına kavuşmasıyla birlikte bu düdüklerin devam edeceği düşüncesi belirdi. Bunun üzerine ise Vitor Pereira’dan Gustavo için bir açıklama geldi. Seri transferler neticesinde hızını sürdüen Pereira için artık Fenerbahçe engeli yoktu. Bu yüzden teknik adam başrol oyuncusu seçti.

Vitor Pereira’nın planlamalarına göre son düdüğü çalınacak olan Gustavo için yeni bir planlama belirdi. Gol olan maç içerisinde ise Fenerbahçe’nin gol yememesi üzerine oyunu Gustavo çevresinde toplanacağı belirtiliyor.  Maçların kazanma oranı ve şampiyonluk için mücadele edeceğini söyleyen Pereira, Gustavo’yu Emre Belözoğlu’nun tersine daha çok hedefte tutarak oynatacağını belirtti.

 

3 BÜYÜKLERİN SAVAŞI BAŞLADI. YILDIZ AVI

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!