Ferdi Kadıoğlu Hollanda Kıskacı | Sporlive Fenerbahçe Haberleri

Ferdi Kadıoğlu Hollanda Kıskacı. Fenerbahçe Transfer Haberleri

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Spor Kulübü, gelir planları yapma noktasına bir yol daha açıldı. Bu yol Hollanda kulübünden gelen bir teklifle değerlenecek.

 

Ferdi Kadıoğlu Hollanda Kıskacı tarafından tutuldu. Hollanda’lı kulüp AZ Alkmaar tarafından 21 yaşındaki genç oyuncuya gelen teklifi değerlendirmek üzere listesine alan Fenerbahçe, gelir kapısı olarak planlıyor.

 

Ferdi Kadıoğlu Hollanda Kıskacı Sürüyor | Fenerbahçe Haberleri

 

Ferdi Kadıoğlu Hollanda Kıskacı ile teklif aldı.

Fenerbahçe’nin genç kanat oyuncusu Ferdi Kadıoğlu, Milli takım ve Hollanda milli takımı noktasında kararsız bir durumda bulunuyor. Bu duru üzerine ise Hollanda’nın sevilen oyuncusu Kadıoğlu, 2018’de Cocu Hollanda Temsilcisi NEC Nijmegen takımında bulunuyordu. 3 yıldır istediği tarzda ekip bulamayan 21 yaşındaki genç futbolcu, Feyenoord , Vitesse ve AZ Alkmaar tarafından teklifler yağdığı fark edildi.

Ferdi Kadıoğlu Hollanda Kıskacı 3 Teklif | Fenerbahçe Haberleri

 

1 Yıllık Sözleşme Süresi kaldı. Milli Tercihine El Atmadı.

Fenerbahçe ile 1 yıllık sözleşmesi kalan 21 yaşındaki genç futbolcunun transfer noktasında hangi takım seçeceği bilinmiyor. Oyuncunun gelir noktasında fayda getirmesi için onay gözüyle bakan Kulüp ise  Kadıoğlu’nun milli takım tercihi noktasında Hollanda ile Türkiye arasında bir seçim yapmadığını belirtiyor. Bu belirtiler üzerine ise seçeceği takım Hollanda Milli olabileceği söyleniyor.

 

Ferdi Kadıoğlu 3 Takımdan Hangisini Seçecek? | Fenerbahçe Haberleri

 

GALATASARAY BOMBA HIZ TRANSFER

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!