Xherdan-Shaqiri Anlaşma Masasına Geçecek
Anlaşabileceğini Düşünüyorlar.

Fenerbahçe’ye Yeni Yüz

Daha Fazla Göster

Liverpool şansı bulamayan Xherdan Shaqiri, Fenerbahçe’ye kolay bir şekilde geçebileceğini ifade etti.

Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri Fenerbahçe’Ye Gelir Mi ?

 

“UZUN SÜREDİR TAKİBİNDEYDİ.”

Uzun süredir kulübün listesinde hedef olarak belirlediği ve almak istediği oyuncu olan Xherdan, menajerliğini yapan abisi tarafından Fenerbahçe Kulübü’ne önerildiği belirtildi. İngiliz ekibinin bu transferi kolayca yaparız dediğini duyan takım, transfer işlemlerini başlatma yoluna girdi. Bilindiği üzere 2023’e kadar sözleşmesi bulunan Xherdan Shaqiri’nin abisi Erdin Shaqiri, anlaşmaya yönelik olumlu görüşlerini belirtiyor.

Xherdan Shakiri Transfer
Fenerbahçe Zaten Takipte Olduğunu Söyledi

 

Daha fazla güncel haber için tıklayın.

“İSTEDİĞİM KADAR OYNAYAMADIM.”

Süre bazında sadece 561 dakika kaldığını söyleyen Xherdan Shaqiri, bu durumdan üzgün olmasıyla beraber kendini yeteri kadar gösteremediğini söyledi. Bu yüzden anlaşmaya hazır olduğunu belirtti. Anlaşma içerisinde de oyuncunun futbol kulübünden 3 Milyon Euro istediği biliniyor.

Fenerbahçe'Den 3 Milyon Euro Istedi.
Fiyatını Belirtti.

 

“PLANINA UYMAYAN FİYAT”

Kulüp , fiyat konusunda 2 ve 2.5 Milyon Euro üstüne çıkmak istememesi nedeniyle de bu planlamalarda ufak bir oynamaya sebebiyet verdi. Karar masasında ise bu durumu anlaşarak çözebileceklerini anlattı. Bu durumdan Erden Shaqiri açıklamalarını kardeşiyle birlikte açıklayacaklarını belirtti. Primler , asistler gibi durumları ekstra olarak ifade eden spor kulübü, fiyat noktasında da abisinin görüşlerini alarak anlaşabileceklerini basına açıkladı.

Fenerbahçe Ile Anlaşabileceğini Söylüyor.
Anlaşabileceğini Düşünüyorlar.

 

En Güncel Haberler İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!