77777777777777777777777777

Fenerbahçe’ye Şike Davası Sonucu Sonrası Aykut Kocaman Konuştu!

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe’ye Şike Davası Sonucu Sonrası Aykut Kocaman Konuştu!

Fenerbahçe’ye Şike Davası Sonucu Sonrası Aykut Kocaman Konuştu! Son dakika Fenerbahçe haberleri.

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü olarak görev almış Aykut Kocaman “Futbolda şike kumpası” davasında kararın çıkması hakkında konuştu.

Fenerbahçe’nin efsaneleşmiş teknik adamı, 2010-2011 sezonundaki teknik direktörü Aykut Kocaman, ” futbolda şike kumpası” davasında kararın çıkması sonrası 3 Temmuz süreci hakkında konuştu.

Aykut Kocaman Dava Sonrasında Konuştu

Fenerbahçe'Ye Şike Davası Sonucu Sonrası Aykut Kocaman Konuştu!

Aykut Kocaman: Bu kararla birlikte futbolda bir zulüm döneminin en azından hukuksal olarak sona erdiğini söylemek mümkün. Ancak bu kumpasın Türk futboluna verdiği zarar çok uzun bir süre devam edecek gibi görünmekte.

Türk futbolunu ‘temizlemek’ amacı ile başlatıldığı söyleyen ama tamamen Fenerbahçe’ye yönelik planlanan bir operasyondu. Şampiyonluğumuzu sahada, bileğimizin hakkı ile kazanmış takım olarak ilk günden beri bunu dile getirdik. Sürecin bugünkü gibi bir duruma gelmesinden kaçınılmazdı, çünkü yanlış olan şey başta yapılmıştı. Gerçekler geç olsa da ortaya çıktığı için mutluyum ama bu mutluluk tam bir mutluluk değil buruk bir mutluluk. Çok hak kaybı yaşandı, hayal kırıklıkları oldu, üzüntüler var. Telafisi yapılamayacak hatalar.

“Fenerbahçe ve Fenerbahçe Taraftarı Muhteşem Bir Direniş Gösterdi”

Fenerbahçe'Ye Şike Davası Sonucu Sonrası Aykut Kocaman Konuştu!

Fenerbahçe ve Fenerbahçe Taraftarı Muhteşem Bir Direniş Gösterdi. Bu süreçten biraz da olsa kazançlı çıktığını düşünen insanların aslında kaybettiği, futbolun içindeki herkese zarar veren bir dönem yaşadık. Olumsuz sonuçları her yeni sezon başladığında karşımıza çıktı. Binlerce taraftarımızın Topuk Yaylası’na bizi desteklemek için geldiğini görünce hepimiz duygulandık. Unutulmaz dakikalar yaşadık. Fenerbahçe taraftarı bu kumpasa muhteşem bir direniş gösterdi.

Geldiğimiz bu noktada haklı olduğumuz geç olsa dahi kanıtlandı fakat bu süreç Fenerbahçe’ye ve tüm Türk futboluna geri döndürülemez bir hasar verdi. Umarım ki bu karar ile birlikte her şey güzelleşir. Dava sürecinde emeği geçen Türk futbolu için adeta bir savaş veren herkese teşekkürler. Bu süreçten kazançlı çıktığını sanan insanların aslında kaybettiği, totalde futbolun içindeki her isime zarar verem bir dönem yaşandı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!