Başkan Adayı

Fenerbahçe’nin Yeni Başkan Adayı !

Daha Fazla Göster

Kanaryaların kupa özlemi 6 yıl 8 aydır devam ediyor. En son 2013 yılında Süper Lig şampiyonu olan Fenerbahçe, son kupasını da 2014 yılında İsmail Kartal yönetiminde Süper Kupa’yı kazanmıştı

Fenerbahçe’nin Yeni Başkan Adayı !

Kadın takımının şampiyonluğundan sonra bu oran yüzde 80’lere kadar çıkmıştı. Ancak Sivasspor maçıyla kaçırılan şampiyonluğun ardından yüzde 50’lere geriledi. İstediği gibi bir yönetim kurulu listesi kurarsa aday olacak.

Bu sezon kaçırılan şampiyonluğun ardından hayal kırıklığı yaşayan Başkan Ali Koç istediği gibi bir yönetim listesi kurabilirse tekrardan aday olacak.

Fenerbahçe'Nin Yeni Başkan Adayı !

Öte yandan çalışmalarına devam eden İlhan Ekşioğlu da başkanlık adayı olmak için hazır. Ancak henüz meclisin onayını alabilmiş değil. Yakın bir tarihte durumu kesinleşecek olan Ekşioğu’nu uzmanlar uyardı. “Eğer başkanlık seçimini kazanırsanız çok büyük bir enkaz devralırsınız.”

Fenerbahçe’nin Yeni Başkan Adayı !

İlhan Ekşioğlu her şeye rağmen takımın başkanı olmak istiyor.

Fenerbahçe'Nin Yeni Başkan Adayı !

Eğer Ali Koç aday olmaz ise aday olmak isteyen Nezih Barut’un aday olup olmayacağı henüz belli değil. Listesi dahi hazır olan Barut’a engel olan tek şey ise Ali Koç. Nezih Barut, Ali Koç’un karşısına çıkmak istemiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!