Fenerbahçe'De Başkanlık Seçimi Ne Zaman ? Başkan Adayları Kim ?

Fenerbahçe’de Başkanlık Seçimi Ne Zaman ? Başkan Adayları Kim ?

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe’de Başkanlık Seçimi Ne Zaman ? Başkan Adayları Kim ?

Fenerbahçe’de Başkanlık Seçimi Ne Zaman ? Başkan Adayları Kim ? Fenerbahçe seçim haberleri. Fenerbahçe son dakika haberleri.

Ali Koç: Trabzonspor Sırtını Devlete Dayamış - Sputnik Türkiye

Ali Koç ve Eyüp Yeşilyurt’un adaylığını koyacağı Fenerbahçe Olağan Seçim Kurulu’nun seçim tarihi ve başkanlık için adaylık koyacak isimler merak ediliyor. 29.9 kişinin oy hakkının bulunduğu seçim merak konusu oldu.

COVID – 19 salgını sebebi ile ertelenen Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul’un heyecanı takımı sarmış durumda. Fenerbahçe’nin başkan adayları arasında Ali Koç ve Eyüp Yeşilyurt var. 3 Yıllık başkanlık süresini uzatmayı düşünen Ali Koç’un rakibi Eyüp Yeşilyurt oldu. Fenerbahçe’nin taraftarları, yeni başkanın kim olacağını merak ediyor, arama motorlarında arıyor. Fenerbahçe’de başkanlık seçimi ne zaman? Saat kaçta ?

Fenerbahçe'De Başkanlık Seçimi Ne Zaman ? Başkan Adayları Kim ?

Fenerbahçe’de Başkanlık Seçimi Ne Zaman ?

Fenerbahçe’de ilki 5-6 ikincisi 12-13 Haziran’da gerçekleştirilmesi beklenen genel kurulun, İçişleri Bakanlığı’nın normalleşme tedbirleri kapsamında bu tarihlerde yapılmasının uygun olmadığını belirtmişti. Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yapılan açıklama göre, “Tüzüğümüzün 21(4) maddesi uyarınca işbu toplantının geri bırakılmasına; bahsi geçen genelge ve yine tüzüğümüzün 21(5) maddesi hükmüne uygun olarak kulübümüz olağan seçimli genel kurul toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere, 18-19 Haziran tarihlerinde, saat 10.30’da, Ülker Stadyumu’nda yapılmasına karar verilmiştir. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının çoğunluk aranmaksızın 25-26 Haziran tarihlerinde aynı yer ve saatte yapılacaktır” ifadeleri yer buldu.

Instagram’da dolaşırken son dakika haberlerini saniyesinde görmek için bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!