Ali Koç Ve Eyüp Yeşilyurt Fenerbahçe Için Konuştu. Son Daki̇ka Gündem

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktör için tarih belirtti. Ali Koç Son Dakika Görüşmesi gerçekleştirecek.

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktör için tarih belirtti. Ali Koç Son Dakika Görüşmesi gerçekleştirecek.

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktör için onayı verdi. Eyüp Yeşilyurt, kulüp televizyonunda Dünya’ya karşı temsil etme noktasında istekli görünüyor.

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktör Için Düğmeye Basıldı. Kesin Tarih Verildi | Son Haberler

 

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktör için kollarını sıvarken Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un seçim noktasına ilerlerken başkan adayı Eyüp Yeşilyurt’un 26 Haziran günü gerçekleşecek olan Olağan Seçim Kurulu Toplantısı öncesinde yayında Ali Koç ile birlikte konuşmaya geldi.  FBTV’de yayımlanan program içerisinde konuşmalarını sergileyen Ali Koç, Eyüp Yeşilyurt hakkında ” Fenerbahçe camiasında çok fazla aday var ve bu bir nevi kader belirleyecek çizginin çizilmesi demek. Eyüp Bey’in ise gerçekten samimi duygularının barındırmasıyla Fenerbahçe’ye katacaklarının çok olacağına eminim ve umarım ki daha fazla böyle üyelerimiz olur. Fenerbahçe Kongresine herkes katılabilir ve katılımın da yüksek olması bizim için çok önemli.” Şeklinde sözlerini dile getirdi.

 

Kötü tecrübeler üzerine konuşan Ali Koç, “Fenerbahçe’nin yaşadığı talihsiz olayların üstünü kapatmalı ve yola devam etmeliyiz. Bu yolda hep beraber ilerliyoruz. Biliyoruz ki bizi düşürmek isteyen çok fakat biz onlardan üstün çıkacağız. Şimdilik problemimiz ise Samandıra problemine çözüm bulmaktır. Futbolcular parlayacak ve bizlerde onlarla beraber olacağız. Her sorun bir çözüm gerektirir ve biz bunları gerçekleştireceğiz.” Diyerek sözlerini Eyüp Yeşilyurt’a bıraktı.

Eyüp Yeşilyurt: “Hedefimize saf ve temiz şekilde ilerliyoruz.”

Kongre konuşma sırasında söz sırası Eyüp Yeşilyurt’taydı. Fenerbahçe adına iyilik mantığında ilerlemek isteyen Eyüp Yeşilyurt, “Ali Koç yalnız olmayacak ve bu konuda Fenerbahçe Demokrasisine uyacak şekilde hareket edeceğiz. Fenerbahçe konusunda saygısızlık yapanlar ve Ali Koç’tan korkanlar hakkında açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle 232 imzamız toplandı ve bunlar içerisinden 78’inin aidatının ödenmediğini gördük. Ali Koç karşısında korkuları mevcuttu ve bu durumun sebebi de Ali Bey’in camianın değerli ismi olmasından kaynaklıydı. Bu sebebi görüp 5 kişi de benden imzalarını çekmişlerdi. Başka bir neden ise formalarımızın yere atılması, masraf yaptığımız o durumlarda böyle saygısızlık yapanları takımda barındırmamalıyız.” Dedikten sonra Ali Koç ” Kimdi o hocam?” diyerek sordu. Bunun üzerine Eyüp Yeşilyurt ise ” Caner hocam geçen sezon çok yaptı bunu” diyerek yanıt verdi.

 

 

SON DAKİKA SERGEN YALÇIN BOMBASI. O TRANSFER İÇİN ADIM ATTI

SPORLIVE

 

Ali Koç Eyüp Yeşilyurt Hakkında Son Haberler E Konuştu. Fenerbahçe Yeni Teknik Direktör Belirlendi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!