Fenerbahçe Divan Kurulu Toplantısı Faruk Ilgaz Tesisleri

Fenerbahçe YDK Plaketleri Dağıtıldı. Özlenilen ifadelere değinildi. Fenerbahçe Spor Haberleri

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından düzenlenen divan kurulu toplantılarında takdim edilemeyen plaketler tekrar takdim edilmek üzere toplandı.

 

Fenerbahçe Haberleri | Fenerbahçe Ydk Plaketleri Verildi.

 

Fenerbahçe YDK Plaketleri sahiplerine ulaştırıldı. Korona kapsamında toplanma imkanı bulunmayan sarı-lacivertli ekibin divan kurulu üyeleri tekrar toplanmak üzere bir araya geldiler. Bu geliş üzerine Ali Koç konuşmada takım hakkında açıklamalarda bulundu. Yüz yüze olacak toplanmanın ertelenmesi nedeniyle de Fenerbahçe divan kurulu üyelerine dağıtılmak üzere hazırlanan YDK plaketleri de verilememişti. Bunun üzerine tekrar toplanma gerçekleştirilerek plaketler sahiplerine ulaştırıldı.

 

Fenerbahçe Ali Koç, Divan Kurulu Açıklaması . Fenerbahçe Haberleri

 

Fenerbahçe YDK Plaketleri sahiplerine verildi. Ali Koç Açıklama Yaptı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un toplanma üzerine seçilen yer ise YDK Başkanı Vefa Küçük’ün bulunduğu töreni ise Faruk Ilgaz Tesisleri içerisinde gerçekleştirdiler. Gerçekleştirilen bu törende Vefa Küçük söze başladı. Sözlerinde ” Sayın Başkan Ali Koç’un davetiyesi üzerine toplanmış bulunmaktayız. Sayın başkan ve sizlere toplanmamızdan ötürü ve davetiyemizin kabulünden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 2020 Ocak ayında YDK toplantısı öncesinde burada toplanma amacımızın ne olduğunun farkındayız. Ocak ayında gerçekleştirilen YDK toplantısı sonrasında ise maalesef covid-19 sebebiyle toplantılarımız ertelendi. Bugün yine toplandık ve buradayız.” şeklinde sözlerine devam etti.

 

Turan Demirel'E 75. Yıl Plaketi Hediye Edildi.

 

Yüksek Divan Kurulu Üyesine 75. Yıl Paketi Hediye edildi.

Plaketler için konuşmalar sonrasında kurulun 25. yıl olduğunu belirten Ali Koç, tüm kombine biletlerine sahip olan Yüksek Kurul Üyesi Turan Demirel’e 75. yıl plaketi ile birlikte teşekkür edildi. Alkışlar eşliğinde plaketini aldıktan sonra yerini alan Turan Demirel’e ayriyeten Ali Koç teşekkürlerini güzel bir sözle noktaladı.

 

FENERBAHÇE TRANSFERLERE TUTULDU.

SPORLIVE INSTAGRAM 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!