Fenerbahçe Için 5 Madde Belirlendi.

Fenerbahçe İçin 5 Madde Belirledi. Marco Silva anlaşma sağladı.

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe 5 Madde Belirlendi. Yeni Teknik Adam Geliyor.

Fenerbahçe için 5 madde belirleyen bir teknik direktör buldu. Fenerbahçe Spor Kulübü bir süredir arayışta olduğu teknik adamı buldu. Anlaşmaları sağlayan sarı-lacivertli ekip teknik adam tarafından bazı ayrılıklar ve transferlerin gerçekleşmesinin gerektiğini alması nedeniyle 5 madde belirlendi.

Fenerbahçe için 5 madde belirledi. İçerisinde seçtikleri ile kadroda ayrılıklar olacak.

Maddelerin takım için zorlu bir süreç belirteceği gibi Ali Koç içinde bir masraflı süreçten geçeceği söylendi. Teknik adamın tecrübeli olması nedeniyle uzun sürmeyeceği ama aynı zamanda yoğun geçeceği belirtiliyor. Bu vakitte ise Ali Koç’un takım için her şeyi yapma noktasında hazır olduğu duyuruldu.

 

Fenerbahçe Için 5 Madde Bulunuyor. Marco Silva Gelecek.

 

 1. TEKNİK ADAMIN TAKIMI TANIMA SÜRECİ

  Takım potansiyelinin ölçülmesi ve yapılabilecekleri noktasında sınırlarını zorlamak gerektiği belirtiliyor. Bu sırada ise takımı da tanıyabileceği açıklanıyor.

 2. KADRO DÜZENLEMESİ

  Kadroda bulunan düzenlemeler ve transferler hakkında yapılacak görüşmelerinin her detayı kayıt edileceği ve uygulanması gerektiği düşünülüyor. Kadroda kalan ve gidenler çok olacak diye belirtiliyor.

 3. EKONOMİK ÇÖZÜM SÜRECİ

  Ekonomi anlamında çöküntü yaşamamak adına ayrılacak oyuncularla birlikte ilk sırada bulunan oyunculara süreç tanınarak yerine gelebilecek oyuncular listeye alınacak.

 4. LİG BİLGİSİ VE DÜZENİNE ALIŞMA

  Teknik adamın ilk defa geleceği kadroyla ve birlikte oynayacağı ülkede futbol anlayışını çözümlemesi gerekecek. Özellikler ilk yarılara alışma noktasında zorluk yaşanacağı düşünülüyor.

 5. ŞAMPİYONLUK BEKLENTİSİ

  2014-15 sezonundan bu yana şampiyonluk görmeyen sarı-lacivertliler ile birlikte bu şampiyonluk için bekleme sürecinde sabırlı bir dönem geçirmesi bekleniyor. Kayıp noktasında minimum zarar alarak ilerlemek zorunda kalacak.

 

FENERBAHÇE’YE VEDA EDEN İSİM TECRÜBELİ FORVET

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!