Fenerbahçe Henry Onyekuru Için Buzlu Denize Girmeye Karar Verdi. Son Dakika Spor Haberleri

Fenerbahçe Henry Onyekuru için buzlu denize girmeye karar verdi.

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Henry Onyekuru için buzlu denize girmeye karar verdi. Son dakika spor haberleri

Fenerbahçe Henry Onyekuru için 4 milyon euro bedeli gözden çıkartmaya hazırlandıklarını açıkladı. Oyuncu ile görüşmelere başlandı.

 

Fenerbahçe Henry Onyekuru Için Buzlu Denize Girmeye Karar Verdi. Son Dakika Spor Haberleri

 

Fenerbahçe’nin teknik adamı Vitor Pereira büyük adımlar atmaya başladı. Birçok yıldız ismi kadroya katmaya çalışırken Galatasaray’ın bonservisini alamadığı futbolcu için de harekete geçtiklerini belirttiler.

Ali Koç’un geri kaldığı bu adımlarda ön plana çıkarak sınırları zorlayacağı görüldüğünden Vitor Pereira listesini alternatifler ve yedekler olarak güncellemeye başladı. Fenerbahçe’nin yeni sezonda şampiyonluk için mücadele edeceği gözlerden kaçmadığı biliniyor.

 

Fenerbahçe Henry Onyekuru Için Buzlu Denize Girmeye Karar Verdi. Son Dakika Spor Haberleri

 

Monaco’da kadro dışında kalma durumunda olan Onyekuru, Fenerbahçe’ye menajeriyle görüşmelere başlamasını bildirdi. Bunun üzerine Nico Kovac’ın Onyekuru’yu kadro dışı bırakması ile Fransız ekiple görüşmeye başlayan Fenerbahçe’ye bir rakip çıktı.

Olympiakos’ta Onyekuru için talip oldu.

Monaco ile masaya oturan Fenerbahçe’nin Vitor Pereira’nın olumlu mesajıyla transfere tam gaz devam edeceği açıklandı. Onyekuru’nun gönlünün Türkiye için çarptığını gören Yunan devi Olympiakos, 24 yaşındaki genç yeteneği almakta ısrarını dile getirdi.

Fenerbahçe’nin Henry Onyekuru için 4 milyon euro bedelini gözden çıkartarak almak istediğini vurguladı.

ROGER GUEDES FENERBAHÇE’YLE GÖRÜŞMELERE BAŞLAYACAK.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!