Aziz Yıldırım
Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Aziz Yıldırım’ı dinledi! Ali Koç o isimi gönderdi

Daha Fazla Göster

Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe’de yaprak dökümü sürüyor. Başkan, Aziz Yıldırım’ın “Gönder” dediği ismi gönderdi. Peki o isim kim?

Son yıllarda bekleneni veremeyen Fenerbahçe’de yaprak dökümü sürüyor. Uzun süredir şampiyon olamayan takım, sayısız teknik direktör değişikliği sebebiyle istikrar sağlayamadı. Son olarak yakın dönemde Vitor Pereira‘yı takımın başına getiren Ali Koç, en büyük rakibi olan eski Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım‘ın “Onu gönder!” dediği Volkan Ballı‘yı gönderdi. Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı‘nın futbol takımındaki görevleri son buldu.

Aziz Yıldırım; “Sen göndermezsen ben ikinizi de gönderirim!”

Başkanlık seçimi öncesinde basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Volkan Ballı ile ilgili olarak;

“Ali Koç, bu Volkan Ballı’yı göndermezsen, ben onu, seninle beraber göndereceğim. Fenerbahçe’ye 3 Temmuz’da ihanet edenin bu kulüpte işi yok.”

sözlerini sarf etmişti. Bu sözlerden bir süre sonra Fenerbahçe Futbol Kulübü’ndeki işlerine son verilen Volkan Ballı’nın diğer branşlarda çalışmayı sürdüreceği öğrenildi.

Fenerbahçe Aziz Yıldırım'I Dinledi! Ali Koç O Isimi Gönderdi

İsmini 1993 yılında Uche‘yi takıma kazandırması ile duyuran Volkan Ballı, 1997 yılında oyuncunun Türk Vatandaşlığı’na geçmesiyle iyice popüler oldu. 2003 yılında o dönemki Fenerbahçe Teknik Direktörü Oğuz Çetin’in isteği üzerine idari Koordinatörlük görevine getirildi. Burada uzun yıllar görev alan isim, Uche’nin yanı sıra Alex, Anelka ve Roberto Carlos gibi büyük oyuncuların takıma gelmesinde rol oynadı.

7 yıl boyunca İdari Menajer olarak Fenerbahçe’de çalışan Ballı, 4 dil konuşabiliyordu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!