Son Dakika Şok Eden Spor Haberi: Ünlü Menajer Dmitry Selyuk'Den Şok Açıklama! 

Son Dakika Şok Eden Spor Haberi: Ünlü Menajer Dmitry Selyuk’den Şok Açıklama! 

Daha Fazla Göster

Son Dakika Şok Eden Spor Haberi: Ünlü Menajer Dmitry Selyuk’den Şok Açıklama!

Son Dakika Şok Eden Spor Haberi: Ünlü Menajer Dmitry Selyuk'Den Şok Açıklama! 

Ünlü Menajer Olan Dmitry Selyuk yapmış olduğu açıklamada Artem Dzyuba’nın Fenerbahçe takımına gitmek istediğini saçmalığını bunun da nedenini Zenit’te iyi şartları var, parasını zamanında alıyor diyerek açıkladı.

Fenerbahçe ile yapılmış olan transferlerde ismi anılmış olan futbolculardan bir tanesi olan Artem Dyzbua için ülkesinden bir açıklama geldi. Rusya Milli Takımında kaptan olarak yer alan 32 yaşındaki santrfor ile sari-lacivertlilerin ilgilendiği iddia edilmişti.

Ünlü menajer olan Dmitry Selyuk Rus basınına yapmış olduğu açıklamada futbolcunun Fenerbahçe takımına olma ihtimali olan transferini masaya yatırdı. Yıldız olan ismin bir yıl daha surwsi olan bir kontratının bulunduğunu hatırlatmış olduğu kulübünde mutlu bir durumda olduğunu dile getirerek, yapılmak istenen bu transfere herhangi bir sans tanımadı.

Dmitry Selyuk ” Türkiye’de ödemelerde sıkıntılar yaşanıyor “

Dmitry Selyuk Türk kulüplerinin genelde emekliliği yakın olan oyuncuları kadrolarına katmak istediğini fakat Artem’in Fenerbahçe takımına girmek istediğini saçmalığını söyleyerek başladığı açıklamayı Artemin Fenerbahçe takımına girmek istememesini iyi koşulları olduğuna ve parasını zamanında almasına bağlıyor. Türkiye’de ödeme konularında sıklıkla çeşitli sıkıntılar yaşandığını ve tarafların mahkemelik bir durumda olduğunu söyledikten sonra futbolcuların sözleşmeden doğan hakları için FİFA’ya başvurmak zorunluluğunun kaldıklarını açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!