Aziz Yıldırım'Dan Recep Tayyip Erdoğan'A Teşekkür !

Aziz Yıldırım’dan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür !

Daha Fazla Göster

Aziz Yıldırım’dan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür !

Aziz Yıldırım’dan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ! Fenerbahçe haberleri. Fenerbahçe gündemi. Son dakika spor haberleri. Aziz Yıldırım açıklamaları.

Aziz Yıldırım'Dan Recep Tayyip Erdoğan'A Teşekkür !

Sarı lacivertli takımın bir dönem başkanlığını yapmış olan Aziz Yıldırım, canlı yayında yaptığı konuşmada Recep Tayyip Erdoğan’a, spora yaptığı katkılarından ötürü teşekkür etti. Yıldırım, konuyla alakalı canlı yayında yaptığı konuşmasında, “Recep Tayyip Erdoğan’a Türk sporunun gelişimi için teklifini sunduğumuz bazı konuların kanunlaşması hakkında, stadyum ve tesis yapımında şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe’nin geçmiş dönemlerinde başkanlığını yapmış olan Aziz Yıldırım, canlı yayındaki konuşması sırasında Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini sundu.

Aziz Yıldırım'Dan Recep Tayyip Erdoğan'A Teşekkür !

Recep Tayyip Erdoğan’a Türk sporunun gelişimi için teklif ettiğimiz bazı konuların kanunlaşması hususunda, stadyum ve tesis yapımında yardımcı olduğu için teşekkürlerimi iletiyorum.

Fenerbahçe Üniversitesi’nin açıldığı sıralarda Cumhurbaşkanı Erdoğan bize desteğini esirgemedi. Cumhurbaşkanımız dedi ki, “Niye bu üniversite için bu kadar uğraş gösteriyorsun Aziz? dedi. 10 yılı aşkın süredir bunun için uğraşıyordum. ‘Rakiplerden birinin üniversitesi var çünkü’ dedim. ‘O onlara ait değil’ dedi. ‘Olsun o halde ilklerden olalım’ dedim. Sağolsun, Cumhurbaşkanı Erdoğan izin verdi ve yaptık.”

Instagram’da son dakika haberlerini anında görmek için bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!