1033162265_0_52_1200_727_1200X0_80_0_1_Ca6B08Bdf57Ce92E8448Cd310A239942

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım seçimde konuşacak !

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım seçimde konuşacak !

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım seçimde konuşacak ! Fenerbahçe haberleri. Fenerbahçe son dakika haberleri.

Fenerbahçe'Nin Eski Başkanlarından Aziz Yıldırım Seçimde Konuşacak !

Fenerbahçe’de kongre haftasına girmiş bulunuyoruz. 25 – 26 Haziran’da düzenlenmesi beklenen Olağan Seçimli Genel Kurul’da eski başkanlardan olan Aziz Yıldırım’ın da açıklamalarda bulunacağı belirtildi. Aziz Yıldırım’ın kendi dönemine ait mali konular ile ilgili bir takım konuşmalar yapması bekleniyor.

Fenerbahçe’de kongre haftasına girmiş bulunuyoruz. 25 – 26 Haziran’da düzenlenmesi beklenen Olağan Seçim Genel Kurul’da Fenerbahçe’nin eski başkanlarından olan Aziz Yıldırım’ın da açıklamalarda bulunacağı belirtildi. Aziz Yıldırım’ın kendi dönemine ait mali konular ile ilgili bir takım konuşmalar yapması tahmin ediliyor.

Fenerbahçe'Nin Eski Başkanlarından Aziz Yıldırım Seçimde Konuşacak !

“Tüm üyelerimizi seçime bekliyoruz”

Sarı lacivertli takımın üyelerine seçim kuruluna katılma çağrısı yapıldı. Resmi, mavi tikli twitter hesabı üzerinden “Kulübümüzün olağan seçim genel kurul toplantısı 25-26 Haziran’da yapılacak. Uzun zamandır bir araya gelemediğimiz evimizde yani Fenerbahçe’de bir araya geliyoruz. Tüm kurul üyelerimizi demokratik haklarını kullanmaları üzere stadımıza bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

Instagram’da dolaşırken son dakika haberlerini anında görmek istiyorsanız bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!