Fenerbahçe Tartışmaları Gündemde Aziz Yıldırım Konuşması Ağır Ithamlarda Bulundu. Ali Koç İstifa | Fenerbahçe

Aziz Yıldırım Konuşması içerisinde ağır ithamlar. “Takımı sen Batırdın.” Ali Koç Transfer…

Daha Fazla Göster

Aziz Yıldırım Konuşması içerisinde ağır ithamlar. “Takımı sen Batırdın.” Ali Koç Transfer…

Son Dakika: Aziz Yıldırım konuşması içerisinde ağır ithamlarda bulundu. Ali Koç hakkında dediklerinin haddi hesabı yok! İrfan Can Hakkında…

Aziz Yıldırım Ağır Kelimelerde Bulundu. Ali Koç İrfan Can Tranferi | Gündem

 

Son Dakika Spor Haberleri :Aziz Yıldırım konuşması içerisinde bulunan ağır ithamlarıyla Ali Koç hakkında ifadelerde bulundu. Takımın gidişatını mahvettiği ve birçok konuda sıkıntıya soktuğunu açıklayan Yıldırım, Fenerbahçe’nin 20 yıllık haliyle şimdiki halini kıyaslayarak “Çöpe Döndü” dercesine ifadelerde bulundu. Bulunduğu bu ifadelerin en ağırı ise yaptığı transferler hakkında olan Yıldırım, Ali Koç hakkında adeta şimşek gibi çakıyordu.

 

Fenerbahçe’nin geleceği hakkında kötü bir felaket filmi hazırlayan sözlerini haykıran Aziz Yıldırım, bu olayların başkanlık seçiminden sonra anladığını ve bu duruma kısa süreli izleyici kalacağını daha sonrasında ise katılacağını bildirdi. Seyircilik noktasında durmayacağını ve aynı zamanda adaylığını da koymayacağını söyleyen Yıldırım, başkanlıkla hayatını tehlikeye atmayacağın ve Fenerbahçe’nin çöküşünü göreceğini dile getirdi.

 

Aziz Yıldırım'In Ali Koç'A Ağır Sözleri Ve Tavsiyeleri | Fenerbahçe Gündem

 

Transfer listesinin berbatlığı noktasında ifadelerini gizlemeyen eski başkan, Galatasaray’dan transfer edilecek olan İrfan Can Kahveci için ise 11 Milyon Euro ödemesinin sırf Galatasaray’ın elinden alabilmek için yapılmasıyla gerçekleşen gereksiz eylemin yetersizliğini görüp çöküşe davet çıkarttıklarını söyledi. Ali Koç döneminde bulunan küme düşmelerin ise haddi hesabının olmadığını dile getirdi.

 

Yakışan transferleri alması noktasında Aziz Yıldırım Konuşması içerisinde ifadelerini yer etti. Bu ifadelerinden önemli olanlar ise oyuncu seçimineydi. Sözlerinde belirttiği “Sen Ali Koç yani Fenerbahçe Başkanı’sın, Serdar Dursun ne ? , Sergio Ramos al, Marcelo Al, 52 oyuncu alacağına 50 oyuncu gücünde 5 oyuncu al.” diyerek sitem etti.

 

GALATASARAY  DİNAMO BÜKREŞ MAÇI NE ZAMAN HANGİ KANALDA ŞİFRESİZ İZLENEBİLECEK?

SPORLIVE INSTAGRAM GÜNDEMİ CEBİNİZDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!