Aziz Yıldırım Ali Koç'U Tehdit Etti !

Aziz Yıldırım Ali Koç’u Tehdit Etti !

Daha Fazla Göster

Aziz Yıldırım Ali Koç’u Tehdit Etti !

Aziz Yıldırım Ali Koç’u Tehdit Etti ! Fenerbahçe haberleri. Fenerbahçe son dakika. Fenerbahçe dedikoduları. Fenerbahçe Aziz Yıldırım.

Aziz Yıldırım Ali Koç'U Tehdit Etti !

Volkan Ballı’nın geçmişti, “Fenerbahçe şike yaptı” gibi sözler sarf ettiğini söyleyen Aziz Yıldırım, Ali Koç’u sert bir dille uyardu. Gökhan ve Caner transferleri üstünden eleştirilerini Ali Koç’a çevirdi. Yıldırım, “Gittin Volkan Ballı’yı takıma getirdin, o Volkan Ballı’yı kovmazsan ikinizle birden takımdan süreceğim Ali Koç. Ersun’u takıma sokmam dedin soktun, Gökhan ve Caner dedin onları da getirdin, bir Alex kaldı onu da bekliyorum. Nerede kaldı kulüpçülük?” sözlerini sarf etti.

Aziz Yıldırım, Ali Koç’un döneminde kulüpte eski dönemde görev alan kişiler tekrardan takıma katılmasını eleştirdi. Volkan Ballı konusunda Ali Koç’u açıkça ve en kibar tabiri ile tehdit etti.

Aziz Yıldırım: Bunları Temizle !

“Fenerbahçe, şike yaptı” sözlerini kullanan Volkan Ballı’yı takımdan göndermezsen Ali Koç, senle beraber ikinizi de bu takımdan sürerim. 3 Temmuz’a ihanet eden kişilerin bu kulüpte yeri olamaz ! Bunları temizleyeceksin.

Fenerbahçe'De Başkanlık Seçimi Öncesinde Aziz Yıldırım Basın Toplantısı  Düzenleyecek - Sputnik Türkiye

“Güya ben ona alkolik demişim”

Volkan Ballı, “Fenerbahçe Şike Yaptı” diyen bir insan. Ben ona alkolik demişim ve o da bunu söylemiş. Ya sen bana bir zarar ver, ne diye Fenerbahçe’ye zarar veriyorsun? Bundan sonra peşini bırakmayacağım, bilgin olsun.

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe Camiası Artık Bölünmüştür, Ali Koç'U Tebrik  Ediyorum - Sputnik Türkiye

“Kulüpçülük Nerede Kaldı Ali Koç ?”

Kulüpçülük nerede kaldı Ali Koç? Ersun Yanal bu takıma gelemez dedi. Geldi. Gökhan ve Caner de bu takıma gelemez dediler onlarda geldi. Bir Alex kaldı gelmeyen. Onu da takıma bekliyorum. Onu da getirirler.

Instagram’da gezinirken son dakika haberlerini görmek için bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!