Ali Koç Fenerbahçe Başkanı Oldu. Seçim Sonuçları Sonrası Planlarını Anlattı.

Ali Koç Fenerbahçe Başkanı oldu. Seçim sonrası Aziz Yıldırım ile kavgaya tutuştu.

Daha Fazla Göster

Ali Koç Fenerbahçe Başkanı oldu. Seçim Sonuçları sonrası planlarını anlattı.

Ali Koç Fenerbahçe başkanlık seçimlerinde bulunan tek aday olmuştu. Bunun sonucunda tekrar seçimlerde ise yine Başkan oldu.

Ali Koç Fenerbahçe Başkanı Oldu. Seçim Sonuçları Sonrası Planlarını Anlattı.

 

Ali Koç Fenerbahçe başkanlık seçimleri için kürsüye geçen tek isim oldu. Yeterli oy alamayan Eyüp Yeşilyurt ise başkanlık adaylığını geri çekmişti. Aziz Yıldırım’ın ağır ithamları üzerine kongreye seçim için gelmek istedi.

 

Seçim için gelmeye çalışan Aziz Yıldırım, otopark gerekçesiyle geri vazgeçerek evine döndü. Aziz Yıldırım’ın Ali Koç hakkında ki ağır eleştiriler dur durak bilmiyordu. Bunun üzerine Ali Koç, Fenerbahçe başkanı seçimi sonrasında Aziz Yıldırım hakkında dönütlerini ağır şekilde ifade etti. 3 yıl boyunca sessiz kalan Yıldırım, birçok konuda tehditkar bir şekilde Ali Koç’a sözlü saldırıda bulundu. Kendi emeğinin heba oluşunu belirten Yıldırım, Ali Koç’u kovduracağını ve bu konuda seyirci kalmayacağını belirtti.

 

Ali Koç Fenerbahçe Başkanı Oldu. Seçim Sonuçları Sonrası Planlarını Anlattı.

 

Ali Koç Fenerbahçe Başkanı oldu. Aziz Yıldırım ile kavgaya tutuştu.

Aziz Yıldırım’ın ağır lafları karşısında sessizliğini bozan Ali Koç “şeref yoksunu, ahlaksız adam” şeklinde ağır ithamlarda bulunmasıyla nedeniyle büyük gündeme oturdu. Gündem içerisinde Fenerbahçe’ye zarar vereceğini düşünen yazar Ersen ise “Aziz Yıldırım ağzındaki ego baklasını çıkarttı. Ali Koç ise buna sessiz kalamadı. Bunların kavgasının sonu sadece Fenerbahçe Kulübü’ne yazık eder.” diyerek sözlerini ifade etti. Fenerbahçe içerisinde gerçekleşen bu tartışma ise yeni teknik direktörlerin görüşü açısından ilk izlenimi kötü olarak kayda geçeceği birçok taraftar tarafından dile getirildi.

 

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi sonrasında adaylığını çeken Eyüp Yeşilyurt ise Ali Koç ile buluştu. Fenerbahçe’ye katkı konusunda bir cevap ise şu şekilde geldi. “Fenerbahçe’ye sadece adaylık koyarak katkı sağlanmaz. Bir Fenerbahçe sevdalısı olarak şunu demek isterim ki , adaylığını koyan, koymayan ve hatta taraftar da dahil, bu takımın emeklerine yapılmış en büyük faydayı sağlar ve bunun için tüm Fenerbahçe camiasına teşekkürlerimi iletiyorum.” şeklinde sözlerine son verdi.

 

GALATASARAY HALİL DERVİŞOĞLU İLE TRANSFER GÖRÜŞMELERİ

SPORLIVE CEBİNDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!