Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Aklındaki Teknik Direktörü Açıkladı !

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Aklındaki Teknik Direktörü Açıkladı !

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Aklındaki Teknik Direktörü Açıkladı !

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Aklındaki Teknik Direktörü Açıkladı ! Fenerbahçe haberleri. Fenerbahçe’nin teknik direktörü kim olacak ? Fenerbahçe teknik direktör görüşmeleri. Fenerbahçe transfer haberleri.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Aklındaki Teknik Direktörü Açıkladı !

Fenerbahçe’de teknik direktörlük görevini kimin yapacağı deyim yerindeyse papatya fallarına kaldı. Her gün yeni bir isim ortaya atılırken, son olarak başkan Ali Koç’unDünya genelinde futbolda tanınan, saygı gören ve bilinen birkaç isimden ‘hayatta en son görev yapacağım yer Türkiye’ yaklaşımı ile karşılaştık” açıklaması dikkatleri üzerine çekti .

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Aklındaki Teknik Direktörü Açıkladı !

Fenerbahçe’de teknik direktör kim olacak?

Gazeteci Gürcan Bilgiç ve Murat Özbostan:Fenerbahçe’de teknik direktör  sorunu hala devam ediyor. Ali Koç “Konuştuğum isimler Türkiye’ye gelmek istemiyor” dedi. Bu sözleri nasıl yorumlayacağız? sorusuna böyle bir cevap verdi.

Gürcan Bilgiç: Kariyerli bir teknik direktörü düşük bütçe yönetecek bir takıma gelmesi kolay değil. Hem hocanın kazanacağı miktar hem iddialı gelişi ile bugün Türkiye’deki her takım bütçe yaratmakta zorluk çeker. Ali Koç “Türkiye” derken muhtemelen yaşadığımız ekonomik sıkıntılardan bahsediyor. Bir iş insanı olarak bu dinamiklerin farkına çok önceden varmalıydı. Çünkü ‘Onu gönder – bunu getir’ şeklinde transferler yaparsanız ortada harcayacak bir para kalmaz.

Murat Özbostan: Fenerbahçe’nin Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe’yi şampiyonluğa ulaştıracak teknik bir adam arıyor. Bunu bulmak kolay olsa bile adaylar, Başkan’ın önüne kocaman istek listeleri seriyor. Hem alacağı ücret hem de isteyeceği transferler sayılıyor. Teknik adam skalasını çok üst çizgide tutmaya devam eden Ali Koç, şimdilerde bunu indirebildiği kadar aşağıya indirdi. Portekiz ve Almanya modeli derken Balkanlar’a kadar gitti. “Türkiye’ye gelmek istemiyorlar” demiş. Getirmesini bilmedikten sonra geleceklerini sanmıyorum. Bahaneye sığınacak bir durum yok. Açıklamalarına yer verdi.

“Ben Olsam Yerli Teknik Direktör Alırım”

Murat Özbostan: Öyle 1.5 – 2 milyon Euro’ya hem kariyerli hem kupalar kaldırmış hem de şampiyonlukların peşinden koşmuş bir teknik direktör getirmek çok zor. Günler geçiyor, lig biteli bir ay olmuş. Fenerbahçe’nin başında hoca adında birisi hala yok. Gelecek, takımı tanıyacak, gidenler gidecek, kalanlar kalacak. Bu ateşten gömleği kim giyerse işin içinden çıkması çok zor. Ben olsam yerli bir teknik direktör tercih ederim.

Instagram’da dolaşırken son dakika haberlerini anında görmek istiyorsanız bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!