Dinwiddie'Nin Wizards Ile Şampiyonluğu Kazanması Karşılığında Şampiyonluk Bonusunun 1 Dolar Olarak Verileceği Belirtildi.

Şampiyonluk Bonusu 1 Dolar

Daha Fazla Göster

Şampiyonluk Bonusu 1 Dolar Dedi.

Dinwiddie’nin Wizards ile şampiyonluğu kazanması karşılığında şampiyonluk bonusunun 1 dolar olarak verileceği belirtildi.

Washington Wizards takımının guard rolünde bulunan oyuncusu Spencer Dinwiddie’nin kontratına göre 60 milyon dolar bedel alacak. Tabi bu bedelin bir de bonusu var.

28 yaşındaki basketbolcu Spencer Dinwiddie‘nin şampiyonluk için bonusu da ufak bir meblağ olarak belirlendi. Bobby Marks’ın anlattığına göre Dinwiddie eğer şampiyonluk kazanırsa bonusu sadece  8,63 Türk Lirası olacağı belirtildi.

Böyle bir rakamı gören herkes gülünç dese de bir anlam taşıdığını ifade eden Bobby Marks : “Wizards’ın playoff ve şampiyonluk için bonusları mevcut. Gözden kaçırmayın ama bunlar çok güzel bir detay ve siz anlayamazsınız. Şampiyonluk bonusu bir dolar olacak.” şeklinde sözlerini dile getirdi.

 

TRANSFERİNDEN VAZGEÇİLDİ. OLAY OLDU

 

Şampiyonluk Bonusu 1 Dolar Dedi. 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!