Son Dakika Psg Kylie Mbappe Için Veda Kararı Aldı.

PSG Kylie Mbappe kararı 2022 son

Daha Fazla Göster

Son dakika PSG Kylie Mbappe için veda kararı aldı.

PSG Mbappe için yeni karar aldı. Yıldız oyuncunun takıma vedası gerçekleşiyor.

 

Son Dakika Psg Kylie Mbappe Için Veda Kararı Aldı.

 

Fransa takımı olan psg, Kylie Mbappe ile sözleşme uzatmamaya karar verdi. Bu kararın üzerine ise Mbappe tarafından açıklama gecikmedi.

Fransa’nın yıldız oyuncusu 2014 yılında Real Madrid tarafından gelen cevabı reddetmişti. Henüz takımı ile bir yöntem bulamayan yıldız, Fransa takımı ile 2022 yılında sözleşmesinin biteceği söyleniyor. Bunun üzerine ise Kylie Mbappe ile sözleşmesinin uzatmayacağını açıklayan PSG ise yeni bir kanat noktasında gözünü Portekiz ve İtalya liglerinde gezdireceğini belirtti.

 

Son Dakika Psg Kylie Mbappe Için Veda Kararı Aldı. 

 

Kylie Mbappe tarafına dev takımlardan talep.

Açıklamalarının üstü üstesi gelmeyince Kylie Mbappe, basından gelen soruya yanıtı ise “henüz takımımı bulmuş değilim. Benim için en iyi mevkinin bile ne olduğunu bilmezken takım işinde gerçekten zorlanıyorum. Belirlediğim tarihte ben sizi bulurum.” diyerek sözlerini ifade etti. PSG’nin yıldız oyuncusu Mbappe ayrılık sözlerinden öte bir teklif dağı yığılacağı düşünülüyor. En büyük hedef ise Real Madrid tarafından tekrar geleceği düşünülüyor. İspanya’nın devinden gelen açıklamaya göre ise Mbappe için talip olacağı biliniyor. Fransız yıldıza gelecek talep noktasında en önde bulunmak için çabalayan Real Madrid’in 2 dev rakibi daha bulunuyor. Bunlardan birisi Barcelona ve diğeri ise Manchester City şeklinde mevzi alındığı görülüyor. Mbappe noktasında henüz bir sezon daha oynayacağından dolayı ise tekliflerin sözleşme bitmeden gelmesi bekleniyor.

 

FENERBAHÇE HOCASIZ İDMANLARA BAŞLADI.

SPORLIVE INSTAGRAM’DA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!