Merih Demiral Takas Teklifi Tüm Avrupa'Nın Dilinde. 40 Milyon Euro Teklifi Geldi.

Merih Demiral Takas teklifi Tüm Avrupa’nın Dilinde.

Daha Fazla Göster

Merih Demiral Takas teklifi Tüm Avrupa’nın Dilinde. 40 Milyon Euro teklifi Geldi.

Merih Demiral Takas teklifi sonrasında gelişmeler çok hızlı oldu. 40 Milyon Euro teklifiyle birlikte ise rakipler birbirleriyle yarışmaya başladı.

 

Merih Demiral Takas Teklifi Tüm Avrupa'Nın Dilinde. 40 Milyon Euro Teklifi Geldi.

 

Transfer haberlerine ilişkin son dakika gündemi şok yarattı. Merih Demiral takas üzerinden Juventus ile yollarını ayırabileceği düşünülüyor. Takas üzerinden ise 40 Milyon Euro teklif aldı.

A Milli Takımı’nın başarılı oyuncusu Merih Demiral, Juventus takımının olmazsa olmaz oyuncularından birisi olarak performansını sergiledi. Juventus takımına hayatının kısa süreli bir başarısıyla birlikte katılması üzerine gözleri üstüne çekti. Fenerbahçe altyapısında yetişen futbolcu Demiral, Fenerbahçe tarafından Asgari ücret teklif üzerine ayrıldı. Ayrılığının kısa süre sonrasında ise Alanyaspor ve Sassulo gibi yerlerden teklif sonrasında durağı Juventus oldu. Juventus sonrasında ise teklif Roma takımından geldi.

 

Merih Demiral Takas Teklifi Tüm Avrupa'Nın Dilinde. 40 Milyon Euro Teklifi Geldi.

 

Merih Demiral Takas olmazsa 40 milyon euro istediler.

Jose Mourinho tarafından 18 milyon euro’ya transfer olan Merih Demiral, 5 yıllık sözleşmesinin bitim anında yeni teklif aldı. Roma tarafından gelen isteğe göre 40 milyon euro isteyen Juventus’a Edin Dzeko ile takas yapabileceklerini açıkladı. Bu açıklama üzerine ise gözler Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a iddialar noktasında soru sormak için çevrildi. Bu noktaya ise Ali Koç’un yanıtı “Sosyal medya fenomenleri aracılığıyla iş tutup Fenerbahçe’ye transfer oluyor şeklinde basına sızdırdılar. Bunun olayı ise böyle bir eylem gerçekleşirse biz dedik demek olacaktı.” Şeklinde sözlerini sonlandırdı.

 

CÜNEYT ÇAKIR TARİHE İMZA ATTI. REKORU DİLLERDE DOLANIYOR.

SPORLIVE INSTAGRAM İLE HER YERDE HABERDAR OL.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!