Sergio-Aguero-Arsenal-Chelsea-Pep-Guardiola_L16Hbrldts4U1C2794Ysrgeuq

Guardiola hakkında Manchester City Teknik adamından sert sözler

Daha Fazla Göster

Manchester City Teknik Direktörü, Sergio Agüero’nun ayrılığı ardından yıldız oyuncunun babası, sözlerini Pep Guardiola’ya yöneltti.

 

Sergio Agüero’nun babası, Manchester City’nin teknik direktörü ardından Agüero’nun ayrılığı sırasında gözyaşlarını tutamayan adam, gözlerini Pep Guardiola’ya çevirdi.

 

Manchester City Teknik Adamından Sert Sözler

 

Manchester City teknik adamına ağır ifadeler

Bilindiği üzere Sergio Agüero La Liga’ya sözleşmesi bitmesi sebebiyle döndü. Yıldız oyuncu FC Barcelona takımıyla 2 yıllık bir sözleşme imzaladı.  Transfer sonrasında ise Sergio Agüero’nun babası ayrılığında morali bozuk olması sebebiyle ağır ithamlarını Pep Guardiola’ya yöneltti. Manchester City teknik adamına gelen bu sözlerde bolca hak yendiği ifadesi vardı.

 

Guardiola Hakkında Manchester City Teknik Adamından Sert Sözler

 

“Oğluma o şansı tanımadılar.”

Leonel Del Castillo, oğlu Sergio Agüero’ya haksızlığa uğradığını ve yeterli şans verilmediği ifade etti. Barcelona takımına gitmesi noktasında mutlu olacağını ve bu haberden de mutlu ifadesini yansıtan Castillo, ” Oğlum 14-15 yaşlarından bu yana Messi ile arkadaş ve sürekli irtibat halindeler. Şimdiki süreçte  ise beraber olacaklar.” Dedi. İngiltere’de kalmaması onun İtalya ya da İspanya’da olabileceğini dile getiren Castillo, “Arsenal ve Chelsea onu almak için son dakikaya kadar görüşmeleri sağladılar.” diyerek sözünü Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola’ya çevirdi.

 

Guardiola Hakkında Manchester City Teknik Adamından Sert Sözler

 

“Guardiola’ya inancım yok.”

Guardiola hakkında sözlerinde inancının olmadığını ve sahte yüzlü davrandığını söyleyene Castillo, “Guardiola, Sergio’ya da ailesine de hiç iyi davranmadı. Onun vazgeçilmez ve anahtar birisi olduğunu söylüyor fakat ona şans tanımadı. Kahraman olmak niyetinde ve takımıyla da ilgilenmiyor.” diyerek sözlerine son verdi.

 

GALATASARAY BÜYÜK GERGİNLİK

SOSYAL MEDYA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!