1

Kulüpler Özür Diledi

Daha Fazla Göster

Kulüpler Özür Diledi

Kulüpler Özür Diledi !

Manchester City, Manchester United, Liverpool, Tottenham, Chelsea ve Arsenal; Avrupa Süper Ligi’nden çekildiğini açıkladı. B u kulüpler yaptıklarından dolayı kendi web sitelerinde özür metni yayınladı.

Aynı zamanda Arsenal Kulübü internet sitesinden yaptığı açıklamada taraftarından özür diledi. İngiliz kulüpleri, Avrupa Süper Ligi’nden çekilme kararı aldı.

Klüpler Özür Diledi

Arsenal Kulübü internet sitesinden yaptığı açıklamada taraftarından özür diledi.

Kulüpler Özür Diledi

Kırmızı-beyazlıların yayınladığı metinde “Sizlere ve futbol camiasına kulak verdik. Bir hata ettik, bunun için özür diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Avrupa Süper Ligi projesi nedeniyle başta futbol severlerin ve  taraftarların tepkisine neden olmuştu. Üstelik Chelsea ile Brighton arasında oynanan maç öncesi Chelsea taraftarları protesto gösterileri yaparken, takım otobüsünün stada girişi taraftarlar tarafından engellemişti.

Avrupa basınında çıkan haberlere göre; Barcelona, Atletico Madrid ve Milan da Avrupa Süper Ligi’ne katılmaktan vazgeçti. Fakat projenin arkasında duran kulüpler ise Real Madrid, Inter ve Juventus.

Chelsea Kulübü’de Özür Diledi!
Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Bu projeye devam etmemizin kulübün, taraftarların ve futbol topluluğunun yararına olmayacağına karar verdik.” ifadeleri kullanıldı.

“Avrupa Süper Ligi”nden ayrıldığını duyuran Manchester City, Manchester United, Arsenal, Liverpool ve Tottenham’ın ardından turnuvada son İngiliz takımı Chelsea de organizasyona veda etmiş oldu.

Bu 6 kulübün yanı sıra İspanya’nın Atletico Madrid, Barcelona ve Real Madrid, İtalya’nın ise Milan, Inter ve Juventus takımları, yaptıkları ortak açıklamayla Avrupa Süper Ligi’ni kurduklarını duyurmuş, girişim futbol kamuoyunun tepkisini çekmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!