Cengiz Ünder Marsilya'Da Imzaları Attı. 

Cengiz Ünder Marsilya’da

Daha Fazla Göster

Cengiz Ünder Marsilya’da imzaları attı.

Cengiz Ünder yeni takımı ile anlaştı. Marsilya formasına imzalar atıldı.

 

Cengiz Ünder Marsilya'Da Imzaları Attı. 

 

A Milli Futbol Takımı’nın en dikkat çeken yıldız oyuncusu Cengiz Ünder, Marsilya ile anlaşmaları atarak transferini gerçekleştirdiğini duyurdu.

Fransa Lig 1 ekibinde bulunan Marsilya Kulübü, bir süredir opsiyon anlaşması için Ünder’in takibindeydi. Bonservisi’nin Roma’da bulunduğunu öğrenen Marsilya, kiralık şekilde oyuncu ile anlaştığını yayınladı. Cengiz hakkında övgüyle bahsedilmesi üzerine ise Sampaoli’nin kadrosuna katkısı çok yüksek şekilde iddialı olacağını vurguladılar. Milli yıldız için bahsedilen açıklamalara göre ” Cengiz çok yönlü ve kanatta dinamik bir oyuncu, usta bir hücum yeteneği ile birçok 1 e 1 mücadelede üstün çıkabiliyor. Takımımız içerisindeki adaptasyon sürecini atlattıktan sonra umuyorum ki Nitelikli Türk oyuncunun Jorge’nin kadrosuna çok katkısı olacak.”1997 doğumlu oyuncunun Leicester City kiralık olması sonrasında gösterdiği performans ile de son takımı olarak Marsilya’da yer aldığı gözüküyor.

 

BEŞİKTAŞ BİLETLERİ 2 OYUNCUYA ŞİMDİDEN KESTİ.

SPOR LIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!