Maxresdefault

Benfica’lı yıldız oyuncu ile anlaşma imzalamak istiyor.

Daha Fazla Göster

Nottingham Forest takımı, Benfica’lı Filip Krovinovic ile yaz transfer sürecinde anlaşma imzalamak istiyor.

Bir süredir birçok ligte istenen tecrübeli oyuncu, Türk takımından da istek aldı ve Alanyaspor tarafından 1,5 milyon sterlin ile transfer sürecinde anlaşmaya bekleniyor.

 

Filip-Krovinovic Transferi

 

 

Benfica’lı tecrübeli oyuncu kiralık olarak gelmişti.

Kiralık olarak geldiği ligde 19 defa forma giyen Filip Krovinovi, sergilediği oyun kalitesi nedeniyle de birçok takım tarafından haz ediliyor. Türkiye içerisinden de Alanyaspor tarafından gözlerde tutulduğundan dolayı kaptırmamaya niyetli olarak hızlı hareket ediyorlar.

 

Sezonda Başarılıydı

 

Sezonunda başarılı bir performans gösterdi.

Premiere League içerisinde sergilediği başarılı performans açısından hep terfi niteliğinde ilerleyen tecrübeli futbolcu, Forest başkanının başka oyuncuyla transfer gündemi kurması nedeniyle Türkiye sınırları içerisine gelebileceği iddia ediliyor.

 

Anlaşmalı Oyuncu Sezonun Başarılısı Oldu

 

Anlaşma yapılıırsa kazanç olacak.

Kendini geçen sezondan yeterli gol ve asistle gösteren 25 yaşındaki genç oyuncu, Forest’in erken darbesi olmadıkça Alanyaspor’a gidebileceği düşünülüyor. 1,5 Milyon sterlin ile yapılırsa bu transfer ciddi anlamda Alanyaspor için kazanç olabileceği gözüküyor. Forest’in son süreçlerdeki harcamalarını düşünürsek daha yüksek bir fiyat verme olanağının olmayacağı düşünülüyor.

 

Benfica'Lı Yıldız Oyuncu Ile Anlaşma Imzalamak Istiyor.

 

Güncel Haberler 

Güncel Sosyal Medya

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!