Capture

Galatasaray Başkanlık Seçimi öncesinde büyük gerginlik

Daha Fazla Göster

Galatasaray başkanlık seçimi öncesinde yaşanan gerginlikte adaylar birbirine girdi.

 

Eşref Hamamcıoğlu’nun daveti üzerine başkanlık seçimi öncesinde ortak yayın gerçekleştirecek olan Yiğit Şardan ile birlikteyken Hamamcıoğlu’nun organizasyonun sahibi tavırlarıyla büyük eleştiri aldı. Galatasaray toplantısında huzursuzluk hakimdi.

 

Başkanlık Seçimi Öncesi Gerginlik

 

Başkanlık Seçimi öncesi atışmalar vardı.

19 Haziran’da yapılması beklenen Galatasaray başkanlık seçimlerinden önce 13 haziran toplantısında huzursuzluk hakim olan ortamda atışmalar vardı. Ortak yayın kararına tüm katılımcılar onay vermesine rağmen Hamamcıoğlu’nun çağrısı üzerine Yiğit Şardan’ın bulunduğu ortamda Hamamcıoğlu’nun organizasyon sahibi tavırları ise ortamdaki gerginliği arttırdı.

 

Galatasaray Başkanlık Seçimi Öncesinde Büyük Gerginlik

 

Yakıştıramadım.

Fatih Terim’in eski avukatı Rezzan Epözdemir’in yer aldığı toplantıda Epözdemir’in bulunması diğer adaylar tarafından eleştiri aldı. Metin Öztürk’ün bu eleştirisine Epözdemir “yakıştıramadım” ifadesini belirtti. Bu durumda ise toplantının ertelenebileceği dillere getiriliyor. Bu tür davranışlardan hoşnut olmayan katılımcılar sakinlik konusunda epey bir tepkiliydiler.

 

Galatasaray Başkanlık Seçimi Öncesinde Büyük Gerginlik

 

 

Milli Takımımızın Gurur Uğurcan Harikalar Yarattı

SOSYAL MEDYA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!