Son Dakika Spor Haberleri : Cycle Larin Beşiktaş Ile Anlaşmazlık Yaşıyor.

Son Dakika Spor Haberleri : Cycle Larin Beşiktaş ile anlaşmazlık yaşıyor.

Daha Fazla Göster

Kanadalı oyuncu Beşiktaş ile anlaşmazlık yaşıyor. 1 yıl daha istiyorlar.

Son Dakika Spor Haberleri : Beşiktaş gündemine yansıyan Cycle Larin ile anlaşmazlığın eşiğine gelinmiş durumda olduğu açıklandı.

Son Dakika Spor Haberleri : Cycle Larin Beşiktaş Ile Anlaşmazlık Yaşıyor.

 

Kanadalı oyuncunun transferi üzerinden yansıyan bir görüş ortaya atıldı. Spor Toto Süper Lig içerisinde yaşanan karmaşa içerisinde oyuncu alışverişinde problem yaşayan kartallar için bir engel ortaya belirdi. Oyuncu ile anlaşmak isteyen Beşiktaş’ın Kanada’lı oyuncunun yanaşmaması sonucunda yeni bir arayışa geçebileceği belirtiliyor.

Sözleşmesine bir yıl daha eklenmesi istenen futbolcu için yanaşmamasını uygun görmeyen Beşiktaş’ın oyuncuyu bu durumda görünce kolayca satışının sağlanması için istediği takım soruldu. Bunun üzerine ise oyuncunun takımdan ayrılmak istemediğini ve Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istediğinin sözlerini aldılar.

Futbolcu için piyasa değerinin üzerinde fiyat vermesi beklenen Beşiktaş’ın yeni planlarında hedef oyuncu niteliği taşıyan futbolcu için yapacakları adımları planlayan Sergen Yalçın, oyuncunun ne tür bir nitelik taşıdığı hakkında kiralık sezonunda fikir edinerek hareket etmişti. Oyuncu için sınırları zorlamayı ise Beşiktaş yönetimi seçmeyecek gibi duruyor.

YARMOLENKO YENİ TEKLİFİ ONAYLADI. 45 MİLYON EURO

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!