Son Dakika Spor Haberleri : Beşiktaş Diego Costa Ve Rachid Ghezzal Hakkında Son Adımları Atarak Ilerlediklerini Ve Anlaştıklarını Açıkladılar.

Son Dakika Spor Haberleri : Beşiktaş 2 yıldızla mutlu sona ulaştı.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş 2 yıldızla mutlu sona ulaştı.

Son Dakika Spor Haberleri : Beşiktaş Diego Costa ve Rachid Ghezzal hakkında son adımları atarak ilerlediklerini ve anlaştıklarını açıkladılar.

 

Son Dakika Spor Haberleri : Beşiktaş Diego Costa Ve Rachid Ghezzal Hakkında Son Adımları Atarak Ilerlediklerini Ve Anlaştıklarını Açıkladılar.

 

Yeni sezon hazırlıklarında hızlarını kesmeyen Beşiktaş için transferlerin ardı arkası kesilmiyor. Ljajic ile yollarını ayırmaya hazırlayan kartallar için 2 yıldız isim ile görüşmeye devam ettiklerini belirttiler. Costa’nın şampiyonlar liginde oynama isteği üzerine menajerinin İstanbul’a gelmesinden sonra Ghezzal için ise yeni bir adım daha atıldı. Kulübü ile sözleşmesinin bitmek üzere olduğu bilinen oyuncunun imza atması an meselesi olduğu dile getirildi.

 

Beşiktaş 2 Yıldızla Mutlu Sona Ulaştı.

 

Son Dakika Spor Haberleri : Diego Costa ile anlaşıldı. Hafta içerisinde İstanbul’da olacak.

Fiyat anlamında anlaşmalara giderek iyi adımlar atılan Costa için yeni bir gelişmede Fiyat ve İmza konusunda sonuca varıldı. Hafta içerisinde İstanbul’a sağlık kontrolleri gelecek oyuncu için transferin tamamlandığı dile getirildi. Ghezzal transferinde ise olumlu sonuçlar alan Yalçın için ise imza atma durumunu beklediği açıklandı. Oyuncuların sağlık kontrolleri sonrasında ekstra bir toplantı yapılarak rollerinin önemi vurgulanacağı ifade ediliyor.

Golcü açısından Costa’yı büyük bir istekle bekleyen Yalçın’ın 3 milyon euro yıllık ve 2.5 milyon euro’da imza parası fiyatına anlaştığı ifade edildi.  32 yaşındaki yıldız oyuncu için sağlık kontrollerinin ise hafta içerisinde açıklanacağı biliniyor. Leicester City antrenmanlarında yerini bulan futbolcu için ise pürüzler giderildiği biliniyor.

 

BEŞİKTAŞ OYUNCU İLE DEVAM EDECEK Mİ ? AYRILIK İSTEMİYOR.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!