Sergen Yalçın Sözleşme İmzalama Sürecini Anlattı

SON DAKİKA: Sergen Yalçın Sözleşme İmzalama Sürecini Anlattı

Daha Fazla Göster

SON DAKİKA Beşiktaş haberi: Sergen Yalçın sözleşme imzalama sürecini anlattı

Son Daki̇ka: Sergen Yalçın Sözleşme İmzalama Sürecini Anlattı

Beşiktaş İle iki Kupa Sevinci Yaşayan Teknik Adam Sergen Yalçın Beşiktaş İle Olan Kontrat İmzalama Sürecini Anlattı.

ergen Yalçın, mukavele sürecinin uzamasının kendisini mental olarak çok yıprattığını söyledi. Çifte kupalı Sergen Yalçın, imza sürecinde yaşadıklarına açıklık getirdi.

Mental olarak çok yoruldum

Son Daki̇ka: Sergen Yalçın Sözleşme İmzalama Sürecini Anlattı

Telefonumu en beş gün kapattım. Futbol yaşamım dahil hiçbir teknik adamlık döneminde hiç bu kadar sıkıntıya girmedim. Stres içinde olmadım. Üstelik Covid-19’a yakalandıktan sonra öleceğimi düşündüm. Vasiyetimi bile yazdım. Ancak moral ve motivasyonumu hep dik tutmaya çalıştım. Modumun düştüğü günler, hatta haftalar oldu. Sosyal medyada yazılan çizilenler. Beşiktaşlı yöneticilerle ters düştüğüm şeklinde yapılan haberler beni çok üzdü. Şunu bilsinler: Hepimizin ortak menfaati Beşiktaş . Ligler biter bitmez menajer arkadaşım Hakan Korkmaz ile Çeşme’ye kaçtım. 15 gün telefonlarımı kapattım. Bu süreç içerisinde yönetimle diyalog kopukluğu da oldu.

Çalışmayı Hiç İstemedim!

Sahada kaybetmeye asla tahammülü olmayan bir yapıya sahibim. Transfer belirsizliğinden bunalıma girdim. Kafamda hep gelecek sezon vardı. Bunu düşünmekten sağlığım bozuldu. Sezon bitimine doğru yeni sezon için herhangi bir koordinasyon ve program yapılmamıştı.

Son Dakika: Sergen Yalçın Fenerbahçe'Ye Gidebilir !

Mental yorgunluk ve ilgisizlik moralimi bozdu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!