Sergen

SON DAKİKA Beşiktaş Haberi: Sergen Yalçın Beşiktaş ile yeniden anlaştı!

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Spor Kulübü, Sergen Yalçın ile yeniden anlaştı.

Beşiktaş ‘ta ikinci Sergen Yalçın dönemi yeniden başlıyor. Sergen Yalçın Ve Beşiktaş Hakkında Pek Çok Haber Çıktı en son  22 Milyon’a anlaşma sağlandı haberi çıktı ardından anlaşma iptal olmuştu.

Rıdvan Dilmen açıkladı

Son Daki̇ka Beşiktaş Haberi: Sergen Yalçın Beşiktaş Ile Yeniden Anlaştı!

Dün akşam da spor yorumcusu ve Sergen Yalçın’ın arkadaşı Rıdvan Dilmen, ‘Haber sitelerini okuyunca şok oldum!! Sergen Yalçın Bjk yönetiminin tüm tekliflerine rağmen yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son kez görüşülecek yazıyor! Hemen Sergen Yalçın kardeşimi aradım! Haftada birkaç kez görüşüyordum! Süreç uzadıkça her gün daha fazla üzülüyordu! Biraz önce görüştüğümde, “yazabilirsin Hocam” dedi. “Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dedi! Ben yine de; BJK Başkanı ve yönetiminin, Sergen hocalarını çok seven taraftarlarıyla bir şekilde tekrar bir araya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! BJK – Sergen Yalçın kopması beni Fenerbahçe’li bir futbol adamı olarak üzdü! Ancak ısrarla büyüğü olarak tavsiyeme rağmen kararının kesin olduğunu hissettim! Umarım yanılırım.’ ifadelerini kullanmıştı.

Taraftar devreye girdi, Sergen Ve Yalçın Yeniden Buluştu!

Son Daki̇ka Beşiktaş Haberi: Sergen Yalçın Beşiktaş Ile Yeniden Anlaştı!

Bu gelişmenin ardından Beşiktaş taraftarı duruma tepki göstererek Sergen Yalçın’ın evinin önüne giderek tezahüratta bulunmuş ve Başkan Çebi’ye Sergen Yalçın’ın devam etmesi mesajını vermişti.

Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın buluştu!

Son Daki̇ka Beşiktaş Haberi: Sergen Yalçın Beşiktaş Ile Yeniden Anlaştı!

Bu gelişmelerin ardından yönetim kurulunu toplayan Ahmet Nur Çebi ve Başkan Emre Kocadağ Sergen Yalçın’la Etiler’de Emre Kocadağ’ın evinde bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonucunda iki taraf da anlaşmaya vardı. Buna göre Yalçın 1 yıl daha Beşiktaş’ın başında kalacak.

Son Daki̇ka Beşiktaş Haberi: Sergen Yalçın Beşiktaş Ile Yeniden Anlaştı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!