Adem Ljajic Son Daki̇ka Haberleri

Son Dakika: Beşiktaş’tan Şok Eden Spor Haberi: Beşiktaş’tan Adem Ljajic Bombası!!!

Daha Fazla Göster

Son Dakika: Beşiktaş’tan Şok Eden Spor Haberi: Beşiktaş’ta Adem Ljajic Kararsızlığı hayla sürmeye devam etmekte.

Son Dakika: Beşiktaş'Tan Şok Eden Spor Haberi: Beşiktaş'Tan Adem Ljajic Bombası!!!

Futbolda çok fazla bilinen takımlardan bir olan, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda şampiyon olan ve Adem Ljajic belirsizliği hayla devam eden Beşiktaş’ın, gelecek sezon Adem Ljajic ile devam etmek istemediği açıklığa kavuştu. Siyah-Beyazlı ekip Sırp futbolcu ile yapmış olduğu görüşmede devam etmek istemediğini Adem Ljajic’e iletti. Adem Ljajic ile ilgili transfer gelişmesi meydana erdi.

BEŞİKTAŞ’TAN ADEM LJAJIC’E AYRILIK KARARI BELLİ OLUYOR

Son Dakika: Beşiktaş'Tan Şok Eden Spor Haberi: Beşiktaş'Tan Adem Ljajic Bombası!!!

Fanatik’in haberine göre; Futbol camiasında çok fazla bilinen takımlardan biri olan Beşiktaş ile yollarını ayırmak üzere olan Sırp futbolcu Adem Ljajic’di. Takımda kalması durumunda gelecek olan yeni sezonda boyutlar dahil edilmeden bile 3.5 milyon Euro değerinde bir gelire sahip olacak futbolcu ile görüşme yapıldı ve ayrılık kararı Beşiktaş tarafından kendisine bildirildi.

BEŞİKTAŞ’TAN AYRILMAK UZERE OLAN ADEM LJAJİC’İN HANHI ULKEDEN TALIPLERI VAR?

Son Dakika: Beşiktaş'Tan Şok Eden Spor Haberi: Beşiktaş'Tan Adem Ljajic Bombası!!!

Futbolda çok fazla insanın bildiği takımlardan biri olan Beşiktaş’tan ayrılmak üzere olan Adem Ljajic, sahip olduğu kariyerine İtalya ülkesinde devam etme isteğinde. Adem Ljajic’e Rusya’dan Spartak Moskova, Çizme’den Genoa ve Torino, Türkiye’den de Adana Demirspor’un talip olduğu iddia edildi.

BEŞİKTAŞ’TAN AYRILMAK UZERE OLAN ADEM LJAJİC BEDELSİZ AYRILABİLİR

Anlaşma sağlanamaması halinde Ljajic’i ilk etapta düşük bir boservis talebinde bulunmuş olan yönetim bedelsiz bir şekilde de İtalya’ya yollayabilir.

BEŞİKTAŞ’TAN AYRILMAK UZERE OLAN ADEM LJAJİC’İN BEŞİKTAŞ’TAKİ PERFORMANSI;

29 yaşındaki futbolcu Adem Ljajic, geçtiğimiz sezon çifte kupa kazanmış olan Beşiktaş’ta oynamış olduğu 24 maçta 2 gol atıp 4 de asist yaptı. 2019-20 sezonunda ise Beşiktaş’ta oynamış olduğu 29 maçta 7 gol ve 7 asist ile sezonu kapatan Adem Ljajic, 2018-19 sezonunda ise 32 maçta 9 gol ve 11 asistlik katkıyla ön plana çıkmıştı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!