1200X627-Adem-Ljajice-Son-Sans-1612658574005

Son Dakika Beşiktaş’tan Sergen Yalçın’dan Şok Eden Adem Ljajic Kararı!

Daha Fazla Göster

Son Dakika Beşiktaş’tan Sergen Yalçın’dan Şok Eden Adem Ljajic Kararı!

Son Dakika Beşiktaş'Tan Sergen Yalçın'Dan Şok Eden Adem Ljajic Kararı!

Besiktaş’ın transfer çalışmalarını sürdürdüğü zaman diliminde Beşiktaş takımının deneyimli teknik direktörü olan Sergen Yalçın yönetime rolünü vermiş bulunmakta. Deneyimli teknik direktör Sergen Yalçın, Yıldız futbolcu Adem Ljajic’i Beşiktaş takımının kadrosuna dahil etmeyi düşünmediğini ve kulüp bulması istediğini açıklığa kavuşturdu.

Futbolda çok fazla insanın bildiği takımlarına biri olan Beşiktaş takımında yıldız futbolcu Adem Ljajic’e bir yol göründü. Beşiktaş’ın teknik direktörü olan Sergen Yalçın ile birlikte gireceğimiz gelecek sezon için yapmış olunan kadro değerlendirilmesinde Adem Ljajic’in üstü çizildi. Türkiye Gazetesi’nin Sergen Hoca’nın, Adem Ljajic için ” ihtiyacım yok. Gönderilsin” raporu vermesi üzerine yönetim Boşnak asıllı oyuncuya kapıyı göstediğini söyleyerek başladığı habere göre Beşiktaş’a iki sezon önce tam 6.5 milyon avro değerine sahip olan bonservis ücreti öle transferi yapılan Adem Ljajic’in kendisine kulüp bulması gerektiğinin söylendiğini belirterek devam etti. Son olarak ta 29 yaşındaki yıldız futbolcu için bonservis bedelinin de istemeyecek olduğunu açıklığa kavuşturdu. Türkiye Gazetesi’nin yapmış olduğu haberin tamamı şu şekilde;

Son Dakika Beşiktaş'Tan Sergen Yalçın'Dan Şok Eden Adem Ljajic Kararı!

Sergen Hoca’nın, Ljajic için “İhtiyacım yok. Gönderilsin” raporu vermesi üzerine yönetim Boşnak asıllı oyuncuya kapıyı gösterdi. Beşiktaş’a iki sezon önce 6,5 milyon avro bonservis bedeliyle transfer olan Ljajic’in kendisine kulüp bulması gerektiği söylendi. 29 yaşındaki oyuncu için bonservis bedeli de istenmeyecek.

TEIXEIRA TRANSFER EDILMEK ÜZERE

Siyah-Beyazlı Ekip Teixeira’yı transfer edebilmek uğruna Adem Ljajic’i gözden çıkarmış bulunmakta. Yıllık 2.5 min avro değerinde ücretinde dikkati üzerine çeken Boşnak asıllı olan oyuncu eğer ayrılmak istemez ise kadro di bir şekilde bırakılacak. Bu arada ise Teixeira için çaba göstermiş olan Josef de Souza’nın geçen gün sosyal medyada, futbol oyuncusunun kendi kızının yazmış olduğu mesajının altına cevap olarak ” Türkiye’de görüşürüz ” diye yazı yazmış ol aşı taraftarların heyecanını iyice tetikleyen etkenlerden biri oldu.

GÖKHAN TÖRE ILE IKI YIL DAHA

Beşiktaş’ta geçen gün iç transferde de çeşitli gelişmeler meydana geldi. Siyah Beyazlı takım Gökhan Töre ile iki, takımın kalecisi olan Utku Yuvakuran ile üç yıllık sözleşme yeniledi. Boyd’a ise kampa katılmayacağı kendisine söylendi.

SALİH UÇAN TURP GİBİ

Beşiktaş’ın bu sezondaki yapmış oldugu transferler arasında ilk yapmış olduğu transfer olarak yer alan Salih Uçan geçtiğimiz gün sağlık kontrolünden geçti. Yıldız oyuncu Salih Uçan’ın yaptığı sağlık kontrolünde sağlığında herhangi bir sıkıntıya, herhangi bir probleme rastlanmadı. Yıldız oyuncu Salih Uçan bugün imzayı attıktan sonraki zaman esnasında takımın yarın başlayacağı kamp çalışmalarına katılabilecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!