1200X627-Sergen-Yalcin-Gonlunu-Guzel-Oyuncuya-Kaptirdi-Iste-Sergen-Yalcin-Ile-Asli-Turanli-Askinin-Belgesi-1601108750554

Sergen Yalçın Beşiktaş’tan Şok Yaratacak İstekte Bulundu!

Daha Fazla Göster

Sergen Yalçın Beşiktaş’tan Şok Yaratacak İstekte Bulundu!

Sergen Yalçın Beşiktaş’tan Şok Yaratacak İstekte Bulundu! Son dakika Beşiktaş haberleri.

Beşiktaş’ta bulunan bütün gözler Sergen Yalçın görüşmesine çevrildi. Siyah beyazlı takımı şampiyonluğa ulaştıran Sergen Yalçın ile bugün son derece önemli bir görüşme gerçekleşecek. Sergen yalçının Beşiktaş’tan istekte bulunduğu ücret ve Kartal’ın teklifi.

Sergen Yalçın Beşiktaş'Tan Şok Yaratacak İstekte Bulundu!

Beşiktaş Spor Kulübünün yönetim ekibi tatil için Çeşmede bulunan Sergen Yalçın ile bugün çok önemli bir görüşme yapacak ve yeni sözleşmenin detayları konuşulacak.

Beşiktaş ile hem futbolculuk hem teknik direktörlük döneminde şampiyonluk yaşayan ve bunu tarihe kazıyan ilk isim Sergen Yalçın.

Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’tan Talebi 2.2 Milyon Euro

Sergen Yalçın Beşiktaş'Tan Şok Yaratacak İstekte Bulundu!

Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’tan 1 yıllık bir sözleşme karşılığı olarak 2.2 milyon Euro maaş artı olarak da şampiyonluk bonusu talep ettiği iddia edildi.

Siyah beyazlı takımın teklifi ise bunun çok altında olan bir rakam, 1 yıllık sözleşme ile birlikte 1.5 milyon Euro artı şampiyonluk bonusu oldu.

Geçtiğimiz sezonda Beşiktaş takımında 7 milyon TL’lik ücretle görev alan Sergen Yalçın’ın talep ettiği rakam ile Beşiktaş’ın talep ettiği rakam arasında önemli fark bulunsa da iki tarafında ortada buluşması öngörülüyor.

Rosier transfer için kritik temas

Sergen Yalçın Beşiktaş'Tan Şok Yaratacak İstekte Bulundu!

Valentin Rosier için Sporting Lizbon ile olan temaslarına hız kesmeden devam ediliyor. Görüşmelerin iki taraf içinde olumlu yönde seyrettiği, transfer görüşmelerinin yakın zamanda olumlu sonuçlanıp Rosier’in Beşiktaş’a geleceği kayda geçti. Portekiz ekibine 1 yıllık daha kiralama sözleşmesi teklifinde bulunan Kartal, bir sonraki sezon için sözleşmeye satın alma opsiyonunu da ekletmek istiyor. Fransız asıllı yıldız sağ bekin Beşiktaş’ta forma giymeye devam etmek istemesi, kurulan temaslarda yönetimin elinde büyük bir koz olarak kullanılıyor.

Salih Uçan Beşiktaş’a gelmek için çok heyecanlı

Sergen Yalçın Beşiktaş'Tan Şok Yaratacak İstekte Bulundu!

Beşiktaş ile transfer görüşmelerinde olumlu sonuç alan bir isim de Salih Uçan. Antalyaspor’dan ayrılan Uçan, siyah beyazlılar ile anlaştı. Önümüzde ki günlerde bu transfer sonucunun resmi olarak açıklanması öngörülüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!