Beşiktaş Sergen Yalçın Son Dakik Anlaştı. | Spor Haberleri

Sergen Yalçın Beşiktaş ile tekrar anlaştı. Toplantı 4 saat sürdü.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş Spor Kulübü ile anlaşmazlığa varan teknik adamdan son dakika gelişmesine yansıyan detaylar çıktı. 4 saat süren toplantı olumlu sürece bağlandığı belirtildi.

 

Beşiktaş’ın efsane teknik adamı Sergen Yalçın Beşiktaş ile sözleşme konusunda uzlaşmaya vardı. Toplantı süresinin uzaması dahilinde anlaşmaların olumsuz yönde gideceği düşünülürken aksi ile karşılaşıldı.

 

Sergen Yalçın Bjk Ile Yeni Sözleşme Imzaladı. | Spor Haberleri

 

Sergen Yalçın Beşiktaş ile 45 Milyon TL konusunda anlaştı.

Yalçın sezonluk için anlaşmaya varamamıştı. 12 Milyon TL ve 8 milyon tl prim ile planlanan sergen yalçın, 30 milyon tl ve 1 yıllık konrat istemesi nedeniyle Beşiktaş tarafından olumsuz karşılanmıştı. Uzlaşma noktasında bir noktaya varamayınca Ahmet Nur Çebi’den kulüpler birliğini bırakma noktasına haber alındı. Haberin  aslı açıklanması sonrasında ise tekrar Sergen Yalçın ile görüşme masaya yatırıldı. Görüşme 4 saat süresince detayları ve uzun vadeli şekilde ele alındı. Garanti ücret ve devamındaki detaylar noktasında ise bazı belirtilere yer verildi.

 

Beşiktaş Sergen Yalçın Ile Tekrar Anlaştı. Spor Haberleri

 

Garanti Fiyat ve Sergen Yalçın’ın Beşiktaş ile primi bulunacak.

Sergen Yalçın’a bilindiği üzere Fenerbahçe’den bir hedef olarak belirlendiği gözüküyordu. Bunun üzerine harekete geçen Beşiktaş Ekibinin ise Sergen Yalçın’a kesin noktasında sonuca varabilecek tekliflerde bulundu. Yalçın’a  ilk sezon için 25 Milyon TL verileceği belirtildi. Ücret noktasında şampiyon olduğu taktirde 5 milyon TL ve eğer şampiyonlukta en az 5 puan alırsa da 15 Milyon TL Bonus Prim olarak verileceği kararına varıldı. Salı günü gelen bu haber sonrasında ise geçtiğimiz sezon Beşiktaş’a çifte kupa kazandıran efsane ile anlaşma sağlandığı belirtildi.

 

Son Daki̇ka Beşiktaş Sergen Yalçın Ile Anlaştı. Spor Haberleri

 

Taraftar Baskısı ve durumlar ciddiydi.

Taraftarın yönetim istifa ve Sergen Yalçın’ın dönmesi konusunda ısrarcı yapısı sebebiyle oluşan olumsuz havayı engellemek için acil karar alındı. Eski Beşiktaş Yönetiminde bulunan Erdal Acar ise Sergen Yalçın’ı arayarak bizzat kalmasını istedi. Taraftarların Yalçın sevgisi her yerde dillerde olması sebebiyle de karar tekrar gözden geçirilmişti.

 

SON DAKİKA ATİBA TRANSFERİ

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!