Sergen Yalçın Beşiktaş'Tan Ayrılıyor | Spor Haberleri

Sergen Yalçın Beşiktaş ile ayrılıyor. Son Dakika Bağ Çözüldü.

Daha Fazla Göster

Beşiktaş, tecrübeli teknik adamı Sergen Yalçın ile sözleşme konusunda anlaşamadıklarını gördükten sonra yeni teknik direktör arayışına geçti.

 

Sergen Yalçın Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Sözleşme neticesinde anlaşamayan teknik adamın Fenerbahçe hakkında düşüncelerini dile getirdiğini belirttiğine dair basına haber sızdırıldı. Bunun üzerine ise röportaj alınacak.

 

Sergen Yalçın Beşiktaş Ile Anlaşamadı. | Spor Haberleri

 

Sergen Yalçın Beşiktaş ile yollarını aramasıyla birlikte teklifler çığ gibi yağdı.

Beşiktaş’ın teknik adamı Yalçın 19 Haziran günü sözleşme için masaya gitti. Masada anlaşamayacaklarını ve ipin koptuğunu ifade eden görüşler sonrasında tekrar 22 Haziran günü yapılacak görüşmelere göre durumun belireceği ifade edildi. Sergen Yalçın, Beşiktaş’ın çizgisini bozduğu iddia edilirken geçen sezon şampiyonluğu kazandıran efsane ile tekrar görüşmelerin sağlanacağı belirtiliyor. Yönetimin ise efsaneye karşı hareketlerinin ters olduğunu düşünerek yönetimin istifasını haykırdı. Sergen Yalçın’ın istediği fiyat ise tatilden sonra konuşmalarıyla belli olacak.

 

Sergen Yalçın 30 Milyon Tl İstedi. | Spor Haberleri

 

Sergen Yalçın fiyat konusunda anlaşamadı. Beşiktaş  yönetimine ters geldi.

Fiyat konusunda anlaşamayan iki tarafın beklentileri olarak Sergen Yalçın 30 milyon TL ve 1 yıllık kontrat düşünürken Beşiktaş yönetimi ise 12 milyon TL ve şampiyonluk primi için de 8 milyon TL düşünmüşlerdi. Teklif noktasında 19 Haziran’da buluşmaları üzerine ise teklifi Ahmet Nur Çebi verdi. Orta yol noktasında ikisi de buluşamayınca tekliften vazgeçildi. Sergen Yalçın ise takıma vedasını hazırlayacak. Bu konuda tekrar 22 Haziran’da toplanıp tekrar görüşüleceği ifade ediliyor.

 

Sergen Yalçın Fenerbahçe'Ye Gidebilir. | Spor Haberleri

 

Sorun Para Değil!

Yapılacak olan kontratı kabul etmemesinin nedeninin para olmadığını açıklayan Sergen Yalçın, tekrar olacak olan görüşmelerde fiyatı tekrardan belirtmeyeceğini söyledi. Anlaşma noktasında problem yaşanması konusunda bir ifade vermeyen Sergen Yalçın anlaşmanın olmayacağı taktirde futbol konusunda bir takımla çalışmayacağını belirtiyor. Her şey kadere bağlı sözüyle de son veriyor.

 

SPORLIVE INSTAGRAM

CANER ERKİN FENERBAHÇE HAKKINDA KONUŞTU.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!