Salih Uçan Beşiktaş'In Kadrosunda

Salih Uçan Beşiktaş’ın Kadrosunda

Daha Fazla Göster

Salih Uçan Beşiktaş’ın Kadrosunda

Beşiktaş’ın Kadrosu Güncellendi. Salih Uçan imzayı atarak Beşiktaş’ın yeni oyuncusu oldu.

 

Salih Uçan Beşiktaş'In Kadrosunda

 

Beşiktaş’ın takibinde olduğu Salih Uçan, sonunda gelişmelere cevap vererek imzasını attı. Beşiktaş’ın yeni arayışlarında bir durak daha geride kaldı.

Beşiktaş’ın yeni sezonda ki hazırlıklarında beklenen isim geldi. Anlaşmalar neticesini kazandırmasıyla birlikte 27 yaşındaki tecrübeli oyuncu ile anlaşma sağlayan Beşiktaş, oyuncuya 8 Milyon TL ücret ödeyeceği açıklandı. 2 yıllık + 1 yıl uzatma şeklinde ödenecek olan bu fiyatın sözleşmesi 3 yıllık olarak belirtiliyor. Oyuncunun Roma ile sözleşmesinin bitmede transferinin ise bir yorumlaması bulunmuyor.

Beşiktaş’ın transfer isteğinin üzerine ise Roma’dan gelen açıklamaya göre anlaşılan fiyat noktasında problemin olmadığı ve rahatlıkla Beşiktaş’a transferinin sağlanabileceği söylendi. Transfer gelişmeleri ile birlikte kadrosunda yeniliğe giden Sergen Yalçın’ın kalan 5 ismi daha peşinde olduğu konusunda bilgiler sağlandı.

 

GALATASARAY’DAN BOMBA 3 İSİM. ANLAŞTILAR

INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!