Fernando Beşiktaş'I İstiyor. &Quot;Gitmek Istiyorum.&Quot;

Fernando Beşiktaş’ı İstiyor.

Daha Fazla Göster

Fernando Beşiktaş’ı İstiyor. “Gitmek istiyorum.”

Fernando Beşiktaş takımında oynamayı istiyor.

 

Fernando Beşiktaş'I İstiyor. &Quot;Gitmek Istiyorum.&Quot;

 

Son Dakika Fernando Beşiktaş içerisinde gerginlik hakim, tecrübeli futbolcu Fernando Çin tarafından zorla tutulduğu iddia ediliyor.

Beşiktaş’ın bir süredir oyuncu alışverişinde yeni gündeme oturan gerginlik duygusunda 29 yaşındaki tecrübeli futbolcuya baskı yapıldığı belirtildi. Bu baskının Fernando hakkında büyük bir stres yarattığı ise oyuncunu dilinden dinlendi. Brezilyalı oyuncu isteğini dile getirerek Beşiktaş’ta oynamaya devam etmek istediğin açıkladı.

 

Fernando Beşiktaş Takımında Oynamayı Istiyor. 

 

Beşiktaş ile oynamak istiyorum. Zorla tutuluyorum.

Kartalların Brezilyalı futbolcu Guoan için yeni bir sözleşme teklifiyle ilerlemek istediği öne sürüldü. Öne sürülen bu düşüncede ise Guoan’ın kartallar ile devam etme yönünde baskısını yönetime açıkça ifade ettiği söyleniyor. İlk Beşiktaş transferi sürecinde Çin kulübü Beijing Guoan’da forma giyen Brezilyalı oyuncu, bonservisiyle birlikte direkt olarak sözleşme bittiği günde Beşiktaş’a transfer olacak. Bir süredir oynayan Brezilyalı’dan ise yeni bir söz geldi. “Beni bırakın , ben transfer olmak istiyorum.” şeklinde sözlerini dile getirdi.

Bejing Guoan tarafından 2022’e kadar sözleşmesi bulunan futbolcu için artık yeni kapıların açılması gerektiği yönünde vurgulama belirtildi. Bu baskıyı kaldıramayan futbolcu ise İstanbul’dan Josef de Souza ile görüşerek gerekli bilgileri edindiği yönünde açıklamalar yayınlandı. Zamanında Shaktar Donetsk , Spartak Moskova gibi takımlarda forma giyen Brezilyalı oyuncunun Beşiktaş’ı çok istediği yönünde ifadelere vurgu yapıldı.

 

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!