Fatih Doğan Beşiktaş Hakkında Açıklamalarda Bulundu: &Quot;2 Milyon Euro Teklif Ettiler&Quot;

Fatih Doğan Beşiktaş hakkında açıklamalarda bulundu: “2 milyon Euro Teklif Ettiler”

Daha Fazla Göster

Fatih Doğan Beşiktaş hakkında açıklamalarda bulundu: “2 milyon Euro Teklif Ettiler”

Beşiktaş haberleri, Beşiktaş transfer haberleri, Beşiktaş transfer söylentileri, Beşiktaş transfer dedikoduları sorularınızın cevabı sporlive.net’te.

Sabah Gazetesinde spor yazarlığı yapan Fatih Doğan, Beşiktaş’ın gündemi ile alakalı açıklamaları:

Fırsat Transferi Sabır İster

Soru: Beşiktaş’ın yapacağı transferler ile ilgili bir çok isim gündeme geliyor. Beşiktaş geç mi kalıyor ?

Fatih Doğan’ın cevabı: Trabzonspor’un kullandığı stratejiye bakarsak ‘geç kalınıyor’ diyebilirsin. Galatasaray ya da Fenerbahçe’ye bakarsak ‘daha çok zaman var’ da diyebilirsin. Avrupa Şampiyonası, Avrupa’da transfer piyasasının biraz ağırdan almasına olanak verdi. Beşiktaş da Şampiyonlar Ligi’ne yaraşır bir kadro kurmak amacıyla bu süreci ağırdan alıyor. Aslında içerisinde bulunan süreç kaçınılmaz. Bir taraftan bonservissiz oyuncu arayacaksınız bir taraftan da yıldız isimler ile görüşmeler gerçekleştireceksiniz bir taraftan ise maliyetini düşüş tutmaya çalışacaksınız, bunu da hızlı ve erken bir şekilde yapacaksınız. Bu pek mümkün gözükmüyor. Eğer ki fırsat transferi planlıyorsanız, Kartal’ın yaptığı hamlelerin doğruluğunu görebilirsiniz.

Fatih Doğan: Beşiktaş'In Farkı Burak - Son Dakika Spor Haberleri

Soru:  Beşiktaş ekibinin uzun süredir Diego Costa ile iletişim halinde olduğu bilinmekte. İspanyol asıllı golcü Beşiktaş’a fayda sağlayacak mı ?

Fatih Doğan’ın cevabı: Diego Costa, kariyerini başarılarla doldurmuş bir futbolcu. Beşiktaş’ın planladığı şey, Mario Gomez, Aboubakar ve Ghezzal’da olduğu gibi yepyeni bir hikaye yazmak. Kendi fiyatının altına düşmüş oyuncuları tekrar yıldızlaştırarak vitrine koymak gibi bir özelliği oluşmuş durumda. Costa da bu potansiyeli sağlayan bir oyuncu. Rakamlar çok yüksek rakamlar değil. Temaslar hala sürüyor fakat Beşiktaş, görüşme sürecini daha sıkı tutup fiyatı düşürme ve alternatifleri gözden geçirme adına bu süreci ağırdan almaya çalışıyor. Beşiktaş’ın hücum pozisyonuna iki santrafor alacağına da dikkat çekelim. Beşiktaş’ın Asbaşkanı Emre Kocadağ’ın da açıklamalarında yer verdiği gibi o bölgede Edin Dzeko ve Alex Teixeira başta olmak üzere listede 6 – 7 isim bulunuyor. Ön görüşmelerin bu noktasında süreç hala işliyor.

Instagram’da son dakika haberlerine ulaşmak için buradaki linkten bizi takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!