Erdal Torunoğulları Beşiktaş'Ta Bulunan Görevine Son Verdi.

Erdal Torunoğulları Beşiktaş’ta bulunan görevine son verdi.

Daha Fazla Göster

Erdal Torunoğulları Beşiktaş’ta bulunan görevine son verdi.

Beşiktaş’ta son dakika spor gündemine yansıyan bir istifa gerçekleşti. Erdal Torunoğulları Beşiktaş’ta bulunan görevine son verdiğini ifade etti.

 

Erdal Torunoğulları Beşiktaş'Ta Bulunan Görevine Son Verdi.

 

Beşiktaş oyuncu transferleri sonrasında yönetim kadrosuna da el atacağını belirledi. Bu durumda görev dağılımında bir fazlalık olduğu ifade edildi. Bu fazlalığın gerekçesi ise beklenmedik bir şekilde istifa ile gerçekleşti. Siyah-beyazlı kulübün yönetimde bulunan Torunoğulları görevine son verdi.

Beşiktaş’ın bir süredir Ahmet Nur Çebi gibi birçok isim ile istifa yayılımları beliriyordu. Kulüp liderliğinden ayrılan Çebi’nin takımla hala ilgileneceğini açıklamasıyla beraberinde Sergen Yalçın ile anlaşmışlardı. 35 milyon ₺ ile anlaşıp 10 milyon ₺ ile de şampiyonluk birim anlaştıklarından sonra yeni dağılımlar açıklığa kavuşmuştu.

 

Erdal Torunoğulları Beşiktaş'Ta Bulunan Görevine Son Verdi.

 

Yönetim kurulunda gerçekleşen problem ise yeni sezona giriş yapılmadan belirdi. Transfer komitesinin yöneticisi Torunoğulları, komiteden ayrılmayı talep etti. Bu ayrılık anlık gelişmesi nedeniyle sebebinin açık olmadığı dile getirildi. Yakında gerçekleşecek toplantı planları ile bu konunun da ele alınması bekleniyor.

Erdal Torunoğulları Kimdir?

21 Nisan 1964 Kars doğumlu Erdal Torunoğulları, ODTÜ eğitiminin 3. yılında Hollanda’ya yerleşik ticaret için gitti. 2013 yılında Beşiktaş’a başkan seçilerek görevine başlamasıyla birlikte transfer,scouting gibi alanlara müdahale etmektedir. Ana dili dışında Flemenkçe ve İngilizce’ye hakimdir.

 

SON DAKİKA RONALDO JUVENTUS İLE YOLLARINI MI AYIRIYOR ? 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!