Dzeko Beşiktaş Için Bir Hedef Oldu.

Dzeko Beşiktaş için bir hedef oldu.

Daha Fazla Göster

Dzeko Beşiktaş için bir hedef oldu.

Dzeko Beşiktaş noktasında son dakikalara imza attı. Sergen Yalçın’ın odak noktası oldu.

 

Dzeko Beşiktaş Için Bir Hedef Oldu.

 

Dzeko Beşiktaş için bir süredir gündemdeydi. Gündem üzerinde en çok yankı yapan ise Juventus ekibinin Merih Demiral ile takasının gerçekleşmesi istenen Edin Dzeko için kolları sıvayan Beşiktaş oldu.

 

Dzeko Beşiktaş ile birlikte birçok oyuncuyla anıldı.

Beşiktaş ekibi, Hulk ve Diego Costa gibi yıldız isimleri isteme noktasında inatçı davranıyordu. Bunun üzerine ise son dakika italya basını tarafından gelen bir açıklamaya göre Fenerbahçe’nin istediği Edin Dzeko’nun aslında Beşiktaş’ın elinde bir transfer olabileceğini açıkladı. Beşiktaş’ın Norveç’li oyuncu için tekliflere başladığını ve forvetine bir yıldız yerleştirmeye niyetli olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe’nin sık sık dile getirdiği Edin Dzeko, Türkiye temsilcisi Mirsad Türkcan ile yaptığı açıklamada “Türkiye’den herhangi bir takımla görüşmüyorum. Çok artması sebebiyle bunu dile getirmek istedim.” şeklinde ifade etmişti. Kamuoyuna yansımış olan tüm haberlerin cevaplamasını özetleyen Dzeko, 2022 yılında Roma ile sözleşmesinin biteceği bilgileri gündemde yer aldı. 38 maçta 13 gol ve 5 asiste sahip oyuncunun yıldız oyuncu olarak nitelendirildiği biliniyor.

 

FENERBAHÇE FONSECA’DA BİR ADIM DAHA ATTI.

SPORLIVE INSTAGRAM’DA SON DAKİKALARLA ANILIYOR.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!