Dries Mertens Beşiktaş Bombası Patlıyor.

Dries Mertens Beşiktaş Bombası

Daha Fazla Göster

Dries Mertens Beşiktaş Bombası Patlıyor.

Dries Mertens Beşiktaş ile temasa geçeceği söyleniyor.

 

Dries Mertens Beşiktaş Bombası Patlıyor.

 

Dries Mertens Beşiktaş konusunda kulüp ile temas birliği yapılacağı hakkında teklifler sunuldu. Sunulan tekliflerde oyuncunun tecrübesine dikkat çekildi.

Beşiktaş’ın 8 isminin yanı sıra alacağı birçok oyuncu hakkında bazı kararlara varıldı. Mertens’in Beşiktaş ile temasa geçmesi ise bu kararlardan birisi olarak en dikkat çekeni seçildi. Belçika’lı yeteneğin Sergen Yalçın tarafından ciddi anlamda istendiği ve teklif ile iletişime geçileceği söyleniyor.

Sergen Yalçın’ın altyapı ile birlikte birçok transfer konusunda isim saydığı belirtildi. Listenin başlarında olan Diego Costa gibi yıldızlardan seçerek ilerleyen teknik adamın 10 kadar oyuncu ihtiyacının ilk 8’ini tamamlaması gerektiğini öne sürdü. Bu durumda seçeceği oyuncuların da hızlı ve çeviklik anlamında bir an önce ekiple işe koyulması gerektiğini söyledi. Alex Teixeira ile anlaşmalarını sağlaması için Ljajic’in takımdan ayrılması gerektiğini belirten Sergen Yalçın’ın Dries Mertens içinde planlarının olduğunu ifade etti.

Tecrübeli oyuncu hakkında bilinenlere göre Napoli takımında forma giyen Mertens, bir sezon içerisinde 18 kez ilk 11’de yer aldığı ifade ediliyor. Opsiyonluk olarak kiralık başlatılacak oyuncu teklifinin satın alma durumu ise sezon içerisinde bulunan başarısına göre değişebileceği öne sürülüyor.

 

TYLER BOND İLE UMULDUĞU GİBİ BİTMEDİ.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!