Douglas Beşiktaş Ile Ayrılık Yaşayacak.

Douglas Beşiktaş ayrılığı olacak.

Daha Fazla Göster

Douglas Beşiktaş ile ayrılık yaşayacak.

Douglas Beşiktaş içerisinde 2 sezonda sadece 8 maç oynadı. Ayrılık fermanı imzalanabilir.

 

Douglas Beşiktaş Ile Ayrılık Yaşayacak.

 

Beşiktaş’ın son sezonlarda kötü performansı ve yetersizliğiyle dile getirdiği Douglas Beşiktaş ile yollarını ayıracak gözüküyor.

Sergen Yalçın’ın kadroya almadığı ve genelde yedekte tuttuğu Douglas için piyasa değerinin düştüğü ifade ediliyor. Futbolcunun performansının yetersiz olmasıyla birlikte daha az maça çıkarak fiyatı düşen oyuncunun bir an önce transfer edilmesi gerektiğini vurguluyor. 30 yaşındaki Brezilyalı oyuncunun bu sezon 1 maç geçtiğimiz 2 sezon öncesinde ise 7 maçta görev aldığı biliniyor.

Maç başına kazandığı fiyat 2.2 milyon euro olarak hesaplanmasıyla birlikte performansına göre hak etmediği ücreti aldığı söylenen oyuncu için kamp kararı da çıkmamıştı. Barcelona’dan bedelsiz şekilde transfer edilen Douglas Beşiktaş için Sergen Yalçın’ın ifadelerine göre yetersizlik göstergesi olan futbolcu, 1 yıllık sözleşme sonrasında yeni sezon planlarına dahil edilmeyeceği planlanıyor. Douglas sözleşme boyunca kalmak istemesi sonrasında ise piyasa değerinin 100 bin euro kadar düşük bir fiyata inmesiyle birlikte direk satışının gerçekleşeceği ifade ediliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!