Domagoj Vida Için Yeni Yol Olacak. Teklif Kabul Etmeme Durumuna Alternatif Çözümler Belirdi.

Domagoj Vida için yeni yol olacak

Daha Fazla Göster

Domagoj Vida için yeni yol olacak. Teklif kabul etmeme durumuna alternatif çözümler belirdi.

Beşiktaş’ın Düşük Bütçe çalışması için Domagoj Vida ile ucuz çalışmak istiyor.

 

Domagoj Vida Için Yeni Yol Olacak. Teklif Kabul Etmeme Durumuna Alternatif Çözümler Belirdi.

 

Beşiktaş son kontrat yenilemelerinde fiyatları düşürmeyi planladığını açıkladı. Yüksek kontratlı Domagoj Vida için ise alternatif ürettiler.

Transfer sürecini hızlı değerlendirme noktasında adımlar atan Beşiktaş, birçok oyuncu ile yolunu ayırırken altyapıyla birlikte yine birçok ismi de kadrosuna katmayı ihmal etmiyor. Cenk Tosun’un sakatlık sürecinin bitmesini bekleyen Yalçın için birkaç isim Beşiktaş’tan silindi. Bunun üzerine ise yüksek maliyetli kontrat imzalarının düşük bütçeye çekilerek hareket edilmesinin uygun duracağını ifade etti.

 

Beşiktaş'In Düşük Bütçe Çalışması Için Domagoj Vida Ile Ucuz Çalışmak Istiyor.

 

Vida için çözüm süreci geride kalacak.

Listesinden sildiği isimleri ifade eden Beşiktaş için ilk isimlerden birisi olan Vida dikkat çekti. Oyuncunun sözleşme noktasında kararsız kaldığı açıklanması üzerine düşük bütçeli 3 yıllık bir sözleşme teklifinde bulunuldu. Ljajic ve Vida için transfer sezonunda Beşiktaş’ın kapıları açık kaldığından gelen teklife göre değerlendirileceği düşünülüyor.

 

Beklemede olan oyunculardan Douglas, Lens ve Boyd için ise kararlarda detaylar beklendiği ifade edildi. Tahminlere göre Douglas sezon içerisinde planlanmazken Tyler Boyd için veto kararı çıkabileceği düşünülüyor. Sözleşmeler gereği uzatılan 1 yıllık durum ise erken ödeme ile sonlanabileceği ve Umut Nayir’in transferinin hızlandırılacağı planlanıyor.

 

CENK TOSUN BEŞİKTAŞ İÇİN TEKRAR DÖNÜŞ SAĞLAYACAK.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!